Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žluté růže (Květiny) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté růže stahujte zdarma

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Žluté růže. Pakliže si chcete obrázek Žluté růže stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žluté růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 578 606 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Žluté růže s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Žluté růže je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Černý stromeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá srdce ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Zambie ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, Žluté růže, grafika, svg, Květiny, obrázek, klipart, download, ilustrace, vektor, zdarma, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, pozvánky, Instagram, prospekty, tiskoviny, plakát, web, eshop, diář, fotokniha, seminární práce, letáky, profil, corelDraw, magazín, openOffice, logo

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Veselé Vánoce ke stažení, vektorový klipart Johnny Cash zdarma nebo ilustrace Kongo ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.