Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žluté růže, Květiny do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté růže zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žluté růže. Stahujte klipart Žluté růže v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Žluté růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 578 606 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Žluté růže se nachází v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Babočka kopřivová ke stažení Podívejte se i na klipart Zlatý květ ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek 7Z zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, Žluté růže, klipart, ilustrace, cliparts, vektor, kliparty, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, Květiny, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, openOffice, články, Instagram, referáty, kalendář, časopis, fotokniha, profilovka, PowerPoint, prezentace, seminární práce, Twitter, corelDraw, word

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Smajlíci sada ke stažení, ilustrace Oslava ke stáhnutí nebo vektor Narozeninový dort zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.