Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žluté růže, Květiny do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté růže zdarma ke stažení

Žluté růže je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Žluté růže ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žluté růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 578 606 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žluté růže patří do sekce Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PPS zdarma Podívejte se i na vektor Kosmonaut ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Valentýn ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, zdarma, Žluté růže, download, free, ilustrační obrázek, Květiny, ke stažení, klipart, cliparts, Žluté růže

Doporučené použití klipartu: referáty, dokumenty, webové stránky, profil, profilovka, word, blog, dokument, office, kalendář, inkscape, časopis, avatar, PowerPoint, pozvánky, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kánoe zdarma, obrázek Upload ke stažení nebo klipart Žlutý netopýr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.