Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žluté růže, Květiny do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté růže zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žluté růže. Stahujte klipart Žluté růže v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žluté růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 578 606 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žluté růže patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fotbalista zdarma Podívejte se i na vektor Malé písmeno G ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mark Twain ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, ilustrace, zdarma, svg, grafika, obrázek, Žluté růže, cliparts, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, Žluté růže, ke stažení, Květiny

Doporučené použití klipartu: avatar, Twitter, seminární práce, fotokniha, profilovka, Pinterest, office, památník, Adobe Illustrator , blog, plakáty, referáty, dokumenty, škola, openOffice, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Vánoční balíček zdarma, obrázek Valentýn ke stažení nebo klipart HTML ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.