Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žluté růže, Květiny do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté růže zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žluté růže. Stahujte klipart Žluté růže v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žluté růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 578 606 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žluté růže je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Burkina Faso zdarma Podívejte se i na obrázek Pí ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Džusík ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, klipart, Žluté růže, Žluté růže, grafika, kliparty, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, openOffice, fotokniha, plakáty, dokumenty, textové dokumenty, články, Pinterest, časopis, blog, plakát, kalendář, referáty, word, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Eva u stromu poznání zdarma, klipart Citronová limonáda ke stažení nebo ilustrace Rozesmátá blondýna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.