Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žluté růže, Květiny do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté růže zdarma ke stažení

Žluté růže je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Žluté růže ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žluté růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 578 606 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žluté růže je v sekci Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hrnec ke stažení Podívejte se i na ilustrace Hrošík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Růžová mašle zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, Květiny, zdarma, cliparts, klipart, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, grafika, download, Žluté růže

Doporučené použití klipartu: corelDraw, avatar, Facebook, články, office, Pinterest, textové dokumenty, Instagram, časopis, blog, prezentace, dokument, fotokniha, škola, seminární práce, web

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Vuvuzela ke stažení, vektor Baseballistka ke stáhnutí nebo obrázek Halloween kočka s dýní zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.