Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Žluté růže (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté růže zdarma ke stažení

Žluté růže je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Žluté růže je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žluté růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 578 606 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Žluté růže? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Žluté růže je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Islandu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Trumpetové dusítko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Zlatá píšťalka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, free, Žluté růže, zdarma, vektor, Žluté růže, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, fotokniha, Pinterest, avatar, plakáty, office, dokument, eshop, textové dokumenty, Facebook, Twitter, prezentace, openOffice, PowerPoint, wordpress

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Přípitek ke stažení, vektorový klipart Světelný řetěz ke stažení nebo obrázek, klipart Ďáblík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.