Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žluté růže (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté růže zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žluté růže. Klipart Žluté růže je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žluté růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 578 606 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Žluté růže můžete sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Žluté růže se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Telefonní budka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová stuha ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Rachejtle zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, download, vektor, klipart, ilustrační obrázek, Žluté růže, Květiny, ilustrace, obrázek, grafika, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: video, Adobe Illustrator, brožury, referáty, pozvánky, avatar, wordpress, články, profil, manuály, openOffice, kalendář, škola, tiskoviny, dokumenty, plakát, vstupenky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Solární elektrárna zdarma, vektorový klipart Johnny Cash zdarma nebo vektorový obrázek Airbus A320 ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.