Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Takoyaki, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Takoyaki zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Takoyaki. Stahujte klipart Takoyaki v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Takoyaki zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Takoyaki ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Takoyaki ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1113
1280x891
800x557
500x348
160x111

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 42 424 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Takoyaki je v sekci Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené F ke stažení Podívejte se i na obrázek Digitální znak 5 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Narozeninové číslo 1 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Takoyaki, free, grafika, cliparts, obrázek, ke stažení, download, svg, kliparty, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, Takoyaki, Jídlo

Doporučené použití klipartu: webové stránky, seminární práce, plakát, blog, PowerPoint, avatar, Twitter, Pinterest, články, památník, referáty, Instagram, prezentace, openOffice, plakáty, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Ruce ke stažení, klipart Opilý Santa ke stáhnutí nebo ilustrace Kapesní hodinky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.