Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pětieurovka, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pětieurovka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Pětieurovka. Klipart Pětieurovka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pětieurovka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pětieurovka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pětieurovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pětieurovka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x764
1280x612
800x382
500x239
160x76

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 884 298 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pětieurovka je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lískový ořech zdarma Podívejte se i na obrázek Lenin ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Irská harfa ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, obrázek, ke stáhnutí, Pětieurovka, download, Pětieurovka, Symboly, zdarma, klipart, vektor, ilustrace, ke stažení, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, Instagram, Pinterest, Adobe Illustrator , openOffice, dokumenty, webové stránky, kalendář, inkscape, plakáty, plakát, Facebook, blog, články, office, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i obrázek Pitná voda zdarma, klipart Citroen H ke stažení nebo ilustrace Kvajáva ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.