Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tlačítkový mobil (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tlačítkový mobil zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Tlačítkový mobil. Klipart Tlačítkový mobil je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tlačítkový mobil zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tlačítkový mobil ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tlačítkový mobil ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

848x1600
678x1280
424x800
265x500
85x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 972 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Muga

Sdílejte obrázek, klipart Tlačítkový mobil s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Tlačítkový mobil patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mince 1 euro ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Opilý Santa zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zlatý zavináč ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, vektor, klipart, download, ke stáhnutí, Tlačítkový mobil, grafika, ilustrace, Tlačítkový mobil, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: pozvánky, etikety, plakát, avatar, památník, dokumenty, word, škola, diář, plakáty, wordpress, Facebook, fotokniha, PowerPoint, eshop, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Maki ke stáhnutí, ilustrace Znamení rak zdarma nebo klipart Zelené jablíčko zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.