Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tlačítkový mobil, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tlačítkový mobil zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tlačítkový mobil. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Tlačítkový mobil. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Tlačítkový mobil lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tlačítkový mobil zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Tlačítkový mobil ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tlačítkový mobil ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

848x1600
678x1280
424x800
265x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 972 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tlačítkový mobil patří do sekce Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Albánie zdarma Podívejte se i na klipart Děda ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Červený vrtulník ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Přístroje, cliparts, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, klipart, vektor, ilustrace, obrázek, svg, zdarma, kliparty, Tlačítkový mobil, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, PowerPoint, Facebook, seminární práce, prezentace, webové stránky, avatar, památník, pozvánky, fotokniha, corelDraw, profilovka, škola, openOffice, Adobe Illustrator , office

Mezi hezké kresby patří i klipart Panelák zdarma, ilustrace Nepitná voda ke stažení nebo vektor Digitální hodinky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.