Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Odměrka, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Odměrka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Odměrka. Vektorová ilustrace Odměrka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Odměrka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Odměrka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Odměrka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Odměrka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1585
1280x1268
800x792
500x495
160x158

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 892 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Odměrka je v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tanzanie ke stažení Podívejte se i na ilustrace Srdce ze zipu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart SHP soubor zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, ilustrační obrázek, download, klipart, cliparts, zdarma, Jídlo, grafika, ilustrace, ke stažení, free, kliparty, vektorový obrázek, Odměrka

Doporučené použití klipartu: openOffice, corelDraw, pozvánky, inkscape, fotokniha, škola, dokumenty, seminární práce, prezentace, Instagram, office, Facebook, referáty, profilovka, web, články

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Švýcarsko ke stažení, vektor Maki ke stáhnutí nebo obrázek Digitální číslo 9 zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.