Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Boeing B-17, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Boeing B-17 zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Boeing B-17. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Boeing B-17 nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Boeing B-17 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Boeing B-17 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Boeing B-17 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 722 782 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: charner1963

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Boeing B-17 patří do sekce Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stará rachejtle zdarma Podívejte se i na vektor Veselé vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Japonska ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, ilustrace, svg, Boeing B-17, vektor, Boeing B-17, download, ke stažení, Doprava, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, word, openOffice, dokument, textové dokumenty, profilovka, časopis, Adobe Illustrator , plakát, corelDraw, články, kalendář, škola, Pinterest, blog, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Východ zdarma, obrázek Květiny ke stažení nebo klipart Mapa Bangladéše ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.