Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Boeing B-17, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Boeing B-17 zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Boeing B-17. Klipart Boeing B-17 je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Boeing B-17 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Boeing B-17 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Boeing B-17 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 722 782 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: charner1963

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Boeing B-17 je v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velbloud dvouhrbý ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Baletka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Rytíř ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, svg, Doprava, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, klipart, zdarma, vektorový obrázek, Boeing B-17, ke stažení, obrázek, Boeing B-17

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, Pinterest, plakáty, word, škola, časopis, Adobe Illustrator , Facebook, referáty, památník, pozvánky, webové stránky, prezentace, fotokniha, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Badmintonistka ke stáhnutí, vektor Chlapeček zdarma nebo obrázek Klíště ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.