Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Netopýr, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Netopýr zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Netopýr. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Netopýr nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Netopýr? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netopýr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Netopýr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netopýr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x832
1280x666
800x416
500x260
160x83

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 042 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Netopýr se nachází v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Myška ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Růžové srdce zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Tchaj-wanu ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, cliparts, zdarma, kliparty, Netopýr, obrázek, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, download, svg, vektor, Netopýr

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, Facebook, dokumenty, prezentace, office, textové dokumenty, word, plakát, Pinterest, dokument, openOffice, profil, fotokniha, webové stránky, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Rajská s knedlíkem ke stáhnutí, obrázek Santa Klaus zdarma nebo klipart Úchvatný smajlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.