Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Netopýr (Zvířata) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Netopýr ke stažení zdarma

Zajímavý obrázek s názvem Netopýr. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Netopýr v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netopýr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netopýr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x832
1280x666
800x416
500x260
160x83

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 042 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Netopýr? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Netopýr je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Blijící smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ODG soubor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Konipas zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, Zvířata, Netopýr, grafika, ilustrace, Netopýr, ilustrační obrázek, free, vektor, klipart, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakáty, diplomová práce, eshop, avatar, Instagram, Twitter, koláž, fotokniha, plakát, vstupenky, wordpress, Zoner Callisto, word, manuály, profilovka, oznámení, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Myš zdarma, vektor Saturn zdarma nebo ilustrace Hasicí přístroj ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.