Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Eskymák (Muži) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Eskymák stahujte zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Eskymák. Vektorový obrázek Eskymák je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Eskymák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eskymák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Eskymák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eskymák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1172x1600
937x1280
586x800
366x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 943 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Eskymák) můžete sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Vektorový klipart Eskymák je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Růžové brýle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Studentka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Zombík ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, cliparts, Muži, ke stáhnutí, ke stažení, Eskymák, klipart, zdarma, svg, download, obrázek, grafika, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, letáky, časopis, deníček, dokument, wordpress, vizitky, avatar, corelDraw, blog, Instagram, PowerPoint, Adobe Illustrator, fotografie, manuály, word, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Betlém ke stažení, obrázek Koš s vajíčky ke stáhnutí nebo vektor Chlebovník ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.