Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Eskymák, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Eskymák zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Eskymák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Eskymák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Eskymák lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eskymák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Eskymák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eskymák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1172x1600
937x1280
586x800
366x500
117x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 77 943 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Eskymák je v sekci Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zamilovaní ptáčci ke stažení Podívejte se i na obrázek Digitální znak G ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pravěká bojovnice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Eskymák, obrázek, svg, ilustrační obrázek, klipart, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, Muži, cliparts, free, Eskymák, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: plakát, openOffice, blog, Adobe Illustrator , škola, pozvánky, Pinterest, fotokniha, corelDraw, web, webové stránky, plakáty, Twitter, referáty, dokumenty, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Lišky ke stažení, klipart Věštkyně ke stáhnutí nebo ilustrace Klobása zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.