Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Eskymák (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Eskymák zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Eskymák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Eskymák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eskymák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Eskymák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eskymák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1172x1600
937x1280
586x800
366x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 943 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Eskymák s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Eskymák je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Lenochod ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Éclair zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Suchoj Su-34 ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, free, vektorový obrázek, Eskymák, klipart, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: web, Pinterest, diář, eshop, kalendář, památník, profilovka, corelDraw, pozvánky, PowerPoint, seminární práce, wordpress, Twitter, office, textové dokumenty, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Zákaz selfie tyčí ke stáhnutí, vektorový klipart Mars zdarma nebo obrázek, klipart Vodováha zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.