Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Spící smajlík (Smajlíci) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Spící smajlík k bezplatnému stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Spící smajlík. Pakliže si chcete obrázek Spící smajlík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Spící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Spící smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Spící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1468x1600
1174x1280
734x800
459x500
147x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 703 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte obrázek, klipart Spící smajlík s ostatními na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Vektorový obrázek Spící smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pryšec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Josif Stalin zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Červené E ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Spící smajlík, cliparts, zdarma, ilustrace, Spící smajlík, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, download, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, fotografie, Pinterest, magazín, letáky, seminární práce, brožury, eshop, pozvánky, logo, fotokniha, prezentace, dokumenty, Instagram, vizitky, deníček, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Důchodkyně milují PC ke stáhnutí, vektorový klipart Fakáč zdarma nebo vektor Vánoční stuha zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.