Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fík, Ovoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fík zdarma ke stažení

Fík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Fík je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Fík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fík zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Fík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fík ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1179
1280x943
800x589
500x368
160x118

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 380 085 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fík se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace XLS soubor ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Těhotná žena zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Pivní lahev ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, Fík, Ovoce, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, free, grafika, svg, ke stáhnutí, download, Fík, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, office, seminární práce, kalendář, Twitter, Facebook, fotokniha, Instagram, pozvánky, Pinterest, word, PowerPoint, blog, prezentace, památník, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Parašutista ke stáhnutí, ilustrace Image zdarma nebo vektor Palačinky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.