Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fík, Ovoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fík zdarma ke stažení

Fík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Fík je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Fík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fík zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fík ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1179
1280x943
800x589
500x368
160x118

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 380 085 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fík je v sekci Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hamburger ke stažení Podívejte se i na ilustrace Digitální číslo 5 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dharmačakra zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, kliparty, vektor, klipart, Fík, vektorový obrázek, Fík, ke stáhnutí, download, zdarma, Ovoce, grafika, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, avatar, Instagram, časopis, openOffice, škola, plakáty, word, články, textové dokumenty, corelDraw, fotokniha, dokument, dokumenty, plakát, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Růžová mašle ke stažení, vektor Škorpion ke stáhnutí nebo obrázek Červená kraslice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.