Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fík (Ovoce) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fík zdarma ke stažení

Fík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Fík ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Fík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fík zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Fík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fík ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1179
1280x943
800x589
500x368
160x118

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 380 085 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gnokii

Obrázek, klipart pojmenovaný Fík můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Fík patří do sekce Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lama ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený sršeň ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lesbický symbol ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, obrázek, zdarma, klipart, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, free, Ovoce, Fík, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, prezentace, eshop, Facebook, Twitter, Adobe Illustrator, textové dokumenty, blog, office, pozvánky, památník, webové stránky, plakáty, profilovka, word, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Štír ke stažení, ilustrace XLSM ke stažení nebo klipart Malé písmeno R ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.