Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fík, Ovoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Fík. Vektorová ilustrace Fík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Fík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fík zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fík ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1179
1280x943
800x589
500x368
160x118

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 380 085 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fík je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černá hora ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kluk zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Domina ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, cliparts, svg, Ovoce, Fík, ke stažení, obrázek, Fík, grafika, free

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, památník, profil, plakáty, fotokniha, pozvánky, škola, textové dokumenty, webové stránky, blog, články, word, profilovka, prezentace, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Guyana ke stáhnutí, klipart Kolumbie zdarma nebo ilustrace Indonésie ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.