Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fík, Ovoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Fík. Vektorová ilustrace Fík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Fík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fík zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Fík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fík ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1179
1280x943
800x589
500x368
160x118

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 380 085 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fík patří do sekce Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stará bába zdarma Podívejte se i na klipart Digitální znak H ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vysmátý smajlík ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, kliparty, vektor, Fík, svg, free, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Fík, zdarma, vektorový obrázek, Ovoce

Doporučené použití klipartu: Instagram, fotokniha, openOffice, word, blog, corelDraw, Twitter, plakát, Adobe Illustrator , plakáty, články, avatar, profilovka, prezentace, časopis, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i klipart Pórek zdarma, ilustrace Sierra Leone ke stažení nebo vektor Tramvaj ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.