Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fialový dárek (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový dárek zdarma ke stažení

Fialový dárek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Fialový dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Fialový dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 510 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: secretlondon

Sdílejte klipart nazvaný Fialový dárek s přáteli a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Fialový dárek se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Netradiční dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Karatistka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zlaté číslo 5 ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, cliparts, ke stažení, grafika, ilustrace, obrázek, download, svg, kliparty, vektorový obrázek, vektor, free, ke stáhnutí, Fialový dárek, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, diář, deníček, články, Adobe Illustrator, Facebook, kalendář, vizitky, škola, office, etikety, textové dokumenty, eshop, video, dokument, PowerPoint, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Motorkářská helma ke stáhnutí, obrázek, klipart LNK ke stažení nebo vektorový klipart Vědec zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.