Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový dárek, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový dárek zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Fialový dárek. Klipart Fialový dárek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Fialový dárek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fialový dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 510 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fialový dárek patří do sekce Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pračlověk zdarma Podívejte se i na vektor Cuba libre ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Větrný mlýn ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, free, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, svg, Fialový dárek, vektor, Fialový dárek, zdarma, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, referáty, škola, textové dokumenty, inkscape, dokument, blog, avatar, fotokniha, web, seminární práce, Instagram, pozvánky, word, PowerPoint, články

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Fialová složka zdarma, obrázek Buben ke stažení nebo klipart Zlak nachový ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.