Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový dárek, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Fialový dárek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Fialový dárek ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialový dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 510 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fialový dárek je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Toyota Hilux zdarma Podívejte se i na ilustrace Vánoční stromek ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Marihuana ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, obrázek, kliparty, Fialový dárek, ilustrační obrázek, download, grafika, klipart, zdarma, ke stažení, Vánoce, svg, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: články, profil, corelDraw, Instagram, dokument, blog, Twitter, openOffice, seminární práce, word, plakát, PowerPoint, pozvánky, inkscape, referáty, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Vzducholoď zdarma, vektor Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení nebo obrázek Hot dog ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.