Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový dárek, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Fialový dárek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Fialový dárek ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Fialový dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 510 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fialový dárek se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace CAB ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Bicí nástroje zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Povíjnice nachová ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, ilustrační obrázek, Vánoce, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, Fialový dárek, Fialový dárek, ke stažení, zdarma, grafika, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, textové dokumenty, word, avatar, pozvánky, dokument, Facebook, webové stránky, prezentace, škola, dokumenty, openOffice, články, časopis, profil, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Balón ke stáhnutí, ilustrace Požární tlačítko zdarma nebo vektor Senegal ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.