Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pivní sud, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pivní sud zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pivní sud. Klipart Pivní sud je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivní sud zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pivní sud ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivní sud ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1348x1600
1079x1280
674x800
421x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 304 686 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fattymattybrewing

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pivní sud je v kategorii Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Králík ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mapa Brazílie zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zátiší s květinou ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, svg, kliparty, ilustrační obrázek, Nápoje, ilustrace, ke stažení, klipart, vektor, grafika, vektorový obrázek, Pivní sud, Pivní sud, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, Twitter, avatar, Pinterest, Adobe Illustrator , word, škola, pozvánky, Facebook, profilovka, web, fotokniha, corelDraw, PowerPoint, referáty, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Štika ke stáhnutí, vektor Anděl zdarma nebo obrázek Biskup ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.