Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Uplakánek (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Uplakánek zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Uplakánek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Uplakánek ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Uplakánek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Uplakánek zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Uplakánek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Uplakánek ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1368x1600
1094x1280
684x800
427x500
137x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 554 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Uplakánek) můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Uplakánek se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tahací harmonika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kudlanka nábožná ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Dětská tříkolka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, download, ilustrační obrázek, cliparts, free, obrázek, kliparty, Muži, zdarma, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, klipart, Uplakánek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, etikety, video, textové dokumenty, prospekty, památník, časopis, corelDraw, wordpress, fotokniha, inkscape, PowerPoint, diář, škola, kalendář, vstupenky, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Abstraktní stromek ke stažení, ilustrace Citroen C4 Cactus ke stažení nebo vektorový obrázek Králíčci ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.