Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Uplakánek, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Uplakánek zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Uplakánek. Pakliže si chcete obrázek Uplakánek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Uplakánek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Uplakánek zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Uplakánek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Uplakánek ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1368x1600
1094x1280
684x800
427x500
137x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 554 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Uplakánek se nachází v sekci Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lyžař ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Štěnice zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Omán ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, kliparty, vektor, download, Uplakánek, ilustrační obrázek, svg, Muži, Uplakánek, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, památník, časopis, webové stránky, články, referáty, škola, PowerPoint, web, word, Twitter, corelDraw, inkscape, plakát, seminární práce, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor zelená oliva ke stáhnutí, obrázek jin-jang zdarma nebo klipart Anýz ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.