Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Domina, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Domina zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Domina. Pakliže si chcete obrázek Domina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domina zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Domina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domina ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1073x1600
858x1280
536x800
335x500
107x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 218 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Dr. Wessmann / liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Domina je v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Doktor ke stažení Podívejte se i na ilustrace Jelen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Oranžová složka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, ke stažení, Domina, svg, Domina, vektorový obrázek, klipart, Ženy, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, obrázek, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, časopis, Pinterest, Instagram, škola, word, web, kalendář, památník, plakáty, články, PowerPoint, Adobe Illustrator , plakát, profil, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Pobřeží slonoviny ke stažení, vektor Domovní alarm ke stáhnutí nebo obrázek Xylofon zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.