Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Marylin Monroe (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Marylin Monroe zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Marylin Monroe. Klipart Marylin Monroe je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Marylin Monroe lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marylin Monroe zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Marylin Monroe ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marylin Monroe ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

970x1600
776x1280
485x800
303x500
97x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 281 158 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Marylin Monroe) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Marylin Monroe je v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zelený pták ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Komodský drak ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Tlačítkový mobil ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, grafika, zdarma, Marylin Monroe, kliparty, ke stažení, Marylin Monroe, free, ke stáhnutí, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, word, dokument, seminární práce, profil, profilovka, památník, etikety, Pinterest, kalendář, openOffice, škola, web, Instagram, office, články

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace List ke stažení, klipart Autobusová zastávka ke stažení nebo ilustrace Mangold ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.