Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Rachejtle (Vánoce) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rachejtle ke stažení zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Rachejtle. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Rachejtle nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rachejtle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rachejtle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rachejtle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 422 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Rachejtle s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Rachejtle je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Abstraktní květ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá ozdoba ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Hovínko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, ke stažení, grafika, Vánoce, svg, obrázek, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, Rachejtle, Rachejtle, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, koláž, seminární práce, dokumenty, fotografie, PowerPoint, tiskoviny, office, dokument, Adobe Illustrator, plakát, vstupenky, corelDraw, logo, manuály, Facebook, oznámení

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Vikingská loď ke stažení, vektorový obrázek Plameňák zdarma nebo vektor Puzzle srdce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.