Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rachejtle, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rachejtle zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Rachejtle. Klipart Rachejtle je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Rachejtle v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rachejtle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rachejtle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rachejtle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 422 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rachejtle je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Koleda ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hlávkové zelí zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Červené T ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, free, klipart, grafika, ke stáhnutí, Rachejtle, Vánoce, vektor, ilustrační obrázek, download, obrázek, cliparts, zdarma, Rachejtle

Doporučené použití klipartu: Twitter, word, dokument, články, profilovka, avatar, fotokniha, dokumenty, referáty, škola, textové dokumenty, webové stránky, PowerPoint, kalendář, Pinterest, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Mravenec ke stáhnutí, vektor Lednička zdarma nebo obrázek Švýcarsko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.