Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční bota (Vánoce) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční bota zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Vánoční bota. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční bota zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční bota ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční bota ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1594
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 438 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Vánoční bota) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Vánoční bota je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Samonavíjecí metr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sova zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Santa špekoun ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, svg, Vánoční bota, download, ilustrační obrázek, free, obrázek, Vánoce, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, cliparts, Vánoční bota, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, web, seminární práce, články, textové dokumenty, corelDraw, Facebook, avatar, video, časopis, Twitter, Instagram, openOffice, plakáty, prezentace, diář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Kontejner ke stáhnutí, vektorový klipart Bělorusko zdarma nebo obrázek, klipart Poutník s křížem zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.