Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Vánoční bota (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční bota zadarmo

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Vánoční bota. Vektorová ilustrace Vánoční bota je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční bota zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční bota ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční bota ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1594
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 438 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Vánoční bota? Potom se podělte s dalšími osobami prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Vánoční bota je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Černá stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Maki ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Joystick zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, free, Vánoční bota, ke stažení, vektor, svg, download, kliparty, Vánoční bota, cliparts, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, katalog, video, vstupenky, logo, wordpress, pozvánky, památník, profilovka, web, vizitky, PowerPoint, dokumenty, oznámení, bakalářská práce, Adobe Illustrator, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek LHA zdarma, klipart Hasiči zdarma nebo vektor Adventní kalendář ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.