Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční bota (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční bota zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Vánoční bota. Klipart Vánoční bota je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční bota zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční bota ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční bota ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1594
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 438 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vánoční bota s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Vánoční bota je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mp3 přehrávač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Girl zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Červená píšťalka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, cliparts, grafika, obrázek, Vánoční bota, Vánoce, download, Vánoční bota, zdarma, free, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, dokument, web, prezentace, webové stránky, fotokniha, škola, pozvánky, Adobe Illustrator, referáty, corelDraw, etikety, word, inkscape, profilovka, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Znamení kozoroh ke stáhnutí, obrázek Ryba zdarma nebo vektor Ježíš Kristus zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.