Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vánoční bota, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční bota zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Vánoční bota. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční bota nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční bota? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční bota zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční bota ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční bota ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1594
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 438 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční bota je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Polární liška zdarma Podívejte se i na obrázek Mikrovlnná trouba ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Súdánu ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Vánoční bota, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Vánoční bota, ilustrace, cliparts, Vánoce, klipart, kliparty, free, zdarma, svg, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, kalendář, blog, openOffice, Instagram, časopis, profil, škola, webové stránky, památník, plakát, profilovka, prezentace, dokumenty, Facebook, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kovář zdarma, klipart Violoncellistka ke stažení nebo ilustrace Julius Caesar ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.