Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sýkorka, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sýkorka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sýkorka. Klipart Sýkorka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sýkorka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýkorka zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Sýkorka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýkorka ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x785
500x490
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 785 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stilg4r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sýkorka se nachází v kategorii Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hoblík ke stažení Podívejte se i na klipart Vrtačka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Srdíčka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sýkorka, kliparty, klipart, zdarma, vektorový obrázek, svg, free, ke stažení, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, Sýkorka, vektor, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, word, škola, fotokniha, textové dokumenty, časopis, blog, office, Instagram, profil, PowerPoint, Adobe Illustrator , avatar, web, prezentace, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Kávovník ke stažení, ilustrace Koza ke stáhnutí nebo vektor Skřítek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.