Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Adventní věnec (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní věnec zdarma ke stažení

Adventní věnec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Adventní věnec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní věnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 221 388 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Ehecatl1138

Tento obrázek s názvem (Adventní věnec) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Adventní věnec je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Šedá složka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Srbska ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Luis Suárez ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Adventní věnec, vektor, Adventní věnec, kliparty, download, obrázek, grafika, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: web, avatar, památník, fotokniha, články, dokument, škola, corelDraw, wordpress, Pinterest, plakáty, etikety, openOffice, video, pozvánky, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Autíčka ke stažení, obrázek Dýně frajer ke stažení nebo vektor Reportér ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.