Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Adventní věnec, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní věnec zdarma ke stažení

Adventní věnec je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Adventní věnec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní věnec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 221 388 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Ehecatl1138

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Adventní věnec je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mechanik ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Malé písmeno N zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Love ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, grafika, zdarma, obrázek, vektor, Adventní věnec, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Vánoce, ke stažení, Adventní věnec, svg

Doporučené použití klipartu: blog, dokument, avatar, fotokniha, památník, dokumenty, Twitter, referáty, PowerPoint, škola, office, seminární práce, openOffice, corelDraw, plakát, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Vyzdobené okno ke stáhnutí, vektor Vyznání lásky zdarma nebo obrázek MP4 ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.