Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Adventní věnec (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní věnec zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Adventní věnec. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Adventní věnec ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Adventní věnec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 221 388 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Ehecatl1138

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Adventní věnec s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Adventní věnec se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Powerbanka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční stuha ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, ilustrace, klipart, kliparty, free, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Vánoce, obrázek, download, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, články, inkscape, referáty, fotokniha, Pinterest, kalendář, památník, Twitter, dokument, PowerPoint, seminární práce, video, Adobe Illustrator, office, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Eidam ke stáhnutí, vektorový obrázek Satelit zdarma nebo vektorový obrázek Vítězný oblouk zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.