Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Adventní věnec (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní věnec zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Adventní věnec. Pakliže si chcete obrázek Adventní věnec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Adventní věnec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Adventní věnec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 221 388 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Ehecatl1138

Sdílejte obrázek, klipart Adventní věnec s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Adventní věnec je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Dětská skluzavka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otevřená obálka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Chile ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, Adventní věnec, grafika, vektor, Adventní věnec, ke stažení, free, download, ke stáhnutí, cliparts, klipart, ilustrace, Vánoce, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, škola, kalendář, články, referáty, diář, plakáty, eshop, corelDraw, wordpress, etikety, Facebook, plakát, profil, openOffice, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Tuk-tuk ke stáhnutí, klipart Oranžová stužka zdarma nebo ilustrace Rusko zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.