Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Adventní věnec, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní věnec zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Adventní věnec. Obrázek Adventní věnec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní věnec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 221 388 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Ehecatl1138

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Adventní věnec je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Švýcarsko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Strom v květináči zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Junonia coenia ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Adventní věnec, Vánoce, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, free, vektor, cliparts, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , Twitter, plakát, Facebook, seminární práce, profil, inkscape, časopis, dokument, pozvánky, web, referáty, škola, avatar, články, památník

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Hroch ke stáhnutí, vektor Náramkové hodinky zdarma nebo obrázek Mula ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.