Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Adventní věnec, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní věnec zdarma ke stažení

Adventní věnec je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Adventní věnec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adventní věnec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 221 388 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Ehecatl1138

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Adventní věnec je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Umělé květiny ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Okurka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Peugeot 206 ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Adventní věnec, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, zdarma, free, ke stažení, klipart, Adventní věnec, svg, grafika, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokument, Pinterest, kalendář, časopis, textové dokumenty, webové stránky, inkscape, pozvánky, profilovka, openOffice, office, škola, avatar, PowerPoint, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Klíč ke stáhnutí, klipart Farma zdarma nebo ilustrace Klíč ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.