Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Adventní věnec, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní věnec zdarma ke stažení

Adventní věnec je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Adventní věnec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adventní věnec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 221 388 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Ehecatl1138

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Adventní věnec je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modlení ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kalkulačka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Puzzle srdíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, grafika, zdarma, Adventní věnec, klipart, obrázek, svg, ke stažení, cliparts, Adventní věnec, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Vánoce, download

Doporučené použití klipartu: profil, word, seminární práce, dokumenty, články, referáty, textové dokumenty, office, Twitter, plakát, dokument, fotokniha, openOffice, Adobe Illustrator , blog, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mapa Velké Británie ke stáhnutí, klipart Mapa Švédska zdarma nebo ilustrace Žlutý meloun ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.