Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Adventní věnec, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní věnec zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Adventní věnec. Obrázek Adventní věnec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Adventní věnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 221 388 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Ehecatl1138

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Adventní věnec patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ďábel zdarma Podívejte se i na klipart Corvette ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Neuron ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, klipart, Vánoce, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, Adventní věnec, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, PowerPoint, seminární práce, Instagram, prezentace, inkscape, plakáty, fotokniha, Facebook, referáty, články, blog, profil, Twitter, profilovka, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Ovečky zdarma, ilustrace Snubní prstýnky ke stažení nebo vektor Přípona PDF ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.