Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Afghánka (Ženy) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Afghánka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Afghánka. Stahujte klipart Afghánka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Zamlouvá se vám obrázek Afghánka? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afghánka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Afghánka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afghánka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1084x1280
677x800
423x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 875 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cactus cowboy

Líbí se vám klipart Afghánka? Pak se podělte s kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Afghánka je v sekci Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek MKV ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elon Musk ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mojžíš zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Afghánka, Afghánka, Ženy, download, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Twitter, web, škola, seminární práce, webové stránky, dokumenty, wordpress, video, pozvánky, etikety, kalendář, Facebook, eshop, prezentace, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Nikola Tesla zdarma, vektor Michelle Trachtenberg ke stáhnutí nebo obrázek Vavřínový věnec ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.