Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Afghánka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Afghánka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Afghánka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Afghánka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Zamlouvá se vám obrázek Afghánka? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afghánka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Afghánka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afghánka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1084x1280
677x800
423x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 875 315 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Líbí se vám klipart Afghánka? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Afghánka je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Sup ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeniny číslo 4 ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Německa ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, grafika, Afghánka, Ženy, free, cliparts, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, Afghánka, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, corelDraw, profil, plakát, web, office, články, diář, dokument, Twitter, dokumenty, Pinterest, blog, plakáty, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Fialové vajíčko ke stažení, klipart Muchomůrka červená ke stažení nebo ilustrace Ovocné srdíčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.