Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Afghánka (Ženy) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Afghánka ke stažení zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Afghánka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Afghánka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Afghánka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afghánka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Afghánka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afghánka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1354x1600
1084x1280
677x800
423x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 875 315 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cactus cowboy

Obrázek, klipart pojmenovaný Afghánka můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Afghánka patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Gerbera ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Prasečí hlava ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart PPAM zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, Afghánka, zdarma, ilustrace, Afghánka, svg, vektorový obrázek, Ženy, ilustrační obrázek, grafika, vektor, download, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: video, inkscape, dokument, dokumenty, Adobe Illustrator, manuály, oznámení, PowerPoint, deníček, blog, logo, koláž, referáty, Pinterest, diář, bakalářská práce, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Radiopřijímač zdarma, vektorový klipart Rybí kost ke stažení nebo obrázek Karneol ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.