Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kokos (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kokos zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kokos. Vektorový obrázek Kokos je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokos zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kokos ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokos ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 388 245 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: laobc

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kokos sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Kokos je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Trombón ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sáně s dárky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Rodinný dům zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, vektor, grafika, ilustrační obrázek, Kokos, cliparts, download, ilustrace, zdarma, klipart, Ovoce, kliparty, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, profil, prezentace, pozvánky, plakáty, inkscape, profilovka, referáty, časopis, dokument, články, PowerPoint, corelDraw, blog, Pinterest, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Alžírsko zdarma, klipart Mobil ke stáhnutí nebo ilustrace Žabka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.