Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kokos (Ovoce) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kokos ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Kokos. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokos zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kokos ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokos ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 388 245 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: laobc

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kokos sdílet s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Kokos se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jižní Karolína ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Thomas Alva Edison ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Malé písmeno V zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, vektorový obrázek, Ovoce, Kokos, obrázek, download, svg, free, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, Kokos, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, oznámení, Instagram, bakalářská práce, PowerPoint, webové stránky, diplomová práce, video, eshop, pozvánky, fotografie, články, dokumenty, prezentace, corelDraw, word, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Otvírák na konzervy zdarma, klipart FIAT Nuova 500 ke stáhnutí nebo vektorový klipart Paraguay ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.