Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kokos, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kokos zdarma ke stažení

Kokos je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kokos? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokos zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kokos ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokos ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 388 245 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kokos je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelené fazole ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jablka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Japonská kuchyně ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Ovoce, download, svg, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, obrázek, Kokos, Kokos, ilustrace, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, památník, články, Instagram, inkscape, PowerPoint, Adobe Illustrator , profil, Pinterest, office, plakáty, pozvánky, časopis, fotokniha, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Ježeček ke stáhnutí, klipart Pudink zdarma nebo ilustrace Fidget spinner ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.