Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štěnice, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štěnice zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Štěnice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěnice zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Štěnice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěnice ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1377
1200x1033
800x689
500x430
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 456 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Štěnice je v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrý vláček ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Netopýří žena zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pomeranian ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, ke stažení, ilustrace, Štěnice, Štěnice, vektorový obrázek, Hmyz, ilustrační obrázek, cliparts, svg, grafika, vektor, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, fotokniha, web, profilovka, plakáty, památník, kalendář, plakát, Instagram, profil, Twitter, dokumenty, škola, Facebook, pozvánky, blog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Roztomilý motýl ke stáhnutí, klipart Vikingská loď zdarma nebo ilustrace Přejezd značka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.