Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štěnice, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štěnice zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Štěnice. Pakliže si chcete obrázek Štěnice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Štěnice lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěnice zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Štěnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěnice ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1377
1200x1033
800x689
500x430
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 456 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Štěnice patří do sekce Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kašna zdarma Podívejte se i na klipart Elektronické srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Eiffelova věž ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Štěnice, ilustrace, kliparty, klipart, vektor, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, download, grafika, svg, Štěnice, ilustrační obrázek, Hmyz, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, profilovka, word, PowerPoint, fotokniha, dokument, corelDraw, textové dokumenty, profil, památník, prezentace, openOffice, inkscape, škola, referáty, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Vozíčkáři zdarma, ilustrace Květinové srdce ke stažení nebo vektor Kouření zakázáno ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.