Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Štěnice (Hmyz) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štěnice stahujte zadarmo

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Štěnice. Vektorová ilustrace Štěnice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěnice zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Štěnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěnice ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1377
1200x1033
800x689
500x430
160x138

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 456 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Anonymous

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Štěnice s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Štěnice je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kachna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Číňanka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Solární energie ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, ke stáhnutí, free, Štěnice, ke stažení, svg, Hmyz, vektor, zdarma, download, Štěnice, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, fotokniha, škola, web, pozvánky, tiskoviny, Facebook, diplomová práce, openOffice, PowerPoint, články, referáty, manuály, oznámení, Adobe Illustrator, prezentace, památník

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Fialová kopretina ke stažení, obrázek, klipart Televizor ke stáhnutí nebo ilustrace Lama ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.