Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Štěnice (Hmyz) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štěnice zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Štěnice. Vektorová ilustrace Štěnice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Štěnice? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěnice zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Štěnice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěnice ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1377
1200x1033
800x689
500x430
160x138

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 456 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Anonymous

Zaujal vás náš klipart Štěnice? Potom se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Štěnice se nachází v sekci Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Plněné sušenky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Muž s rouškou zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Červené W ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, klipart, obrázek, download, vektorový obrázek, svg, ilustrace, kliparty, Hmyz, zdarma, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, fotokniha, Twitter, avatar, Facebook, corelDraw, Pinterest, office, plakát, plakáty, video, časopis, PowerPoint, diář, word

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Růžové tulipány ke stáhnutí, vektor Wifi USB Dongle zdarma nebo obrázek Chlapeček zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.