Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dědeček, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dědeček zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dědeček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dědeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dědeček zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Dědeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dědeček ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

640x1600
512x1280
320x800
200x500
64x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pnx

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dědeček se nachází v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Straka ke stažení Podívejte se i na klipart PPAM ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Turecka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Muži, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, Dědeček, free, zdarma, vektor, download, Dědeček, ke stažení, klipart, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, památník, Facebook, webové stránky, blog, Pinterest, openOffice, časopis, seminární práce, Instagram, pozvánky, textové dokumenty, škola, plakát, avatar, office

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Pomeranč ke stažení, ilustrace Ozdoba s vločkou ke stáhnutí nebo vektor Hroznové víno zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.