Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dědeček (Muži) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dědeček ke stažení

Dědeček je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Dědeček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dědeček zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dědeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dědeček ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

640x1600
512x1280
320x800
200x500
64x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 898 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: pnx

Zaujal vás náš klipart Dědeček? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Dědeček patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bodhrán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ztlumeno ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Levhart zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, vektor, kliparty, ilustrace, Muži, cliparts, Dědeček, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, oznámení, openOffice, inkscape, Twitter, corelDraw, textové dokumenty, bakalářská práce, eshop, vizitky, diář, seminární práce, profil, word, články, plakáty, magazín

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Stalin zdarma, ilustrace Abstraktní strom ke stažení nebo klipart Plačící smajlík ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.