Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dědeček (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dědeček zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dědeček. Klipart Dědeček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dědeček zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dědeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dědeček ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

640x1600
512x1280
320x800
200x500
64x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: pnx

Líbí se vám klipart Dědeček? Pak se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Dědeček se nachází v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žlutý tulipán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chrám ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hřbitovní kříž ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dědeček, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, svg, vektorový obrázek, free, Muži, grafika, klipart, zdarma, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakáty, památník, Adobe Illustrator, Instagram, office, wordpress, plakát, referáty, inkscape, openOffice, diář, Twitter, Pinterest, pozvánky, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Klavír ke stažení, obrázek, klipart Energy drink ke stažení nebo vektorový klipart Labyrint ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.