Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dědeček, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dědeček zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dědeček. Kreslená ilustrace Dědeček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dědeček zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dědeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dědeček ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

640x1600
512x1280
320x800
200x500
64x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pnx

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dědeček se nachází v kategorii Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz vstupu ke stažení Podívejte se i na vektor Zombík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz čůrání zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, obrázek, svg, ke stáhnutí, Dědeček, ilustrační obrázek, ilustrace, Muži, download, ke stažení, Dědeček, klipart, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, prezentace, word, památník, openOffice, Adobe Illustrator , webové stránky, časopis, Instagram, dokument, kalendář, pozvánky, profilovka, Facebook, textové dokumenty, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Frakční baňka ke stažení, obrázek Zákaz telefonování ke stáhnutí nebo klipart Vampýr zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.