Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dědeček (Muži) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dědeček zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dědeček. Pakliže si chcete obrázek Dědeček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dědeček zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dědeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dědeček ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

640x1600
512x1280
320x800
200x500
64x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: pnx

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dědeček sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Dědeček je v sekci Ilustrační kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ibis ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lanovka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Liška zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, cliparts, download, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, Dědeček, svg, kliparty, ilustrace, Dědeček, free

Doporučené použití klipartu: video, časopis, fotokniha, profil, avatar, web, openOffice, plakát, Pinterest, blog, textové dokumenty, Instagram, corelDraw, word, dokument, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart UFO zdarma, vektorový obrázek Zelí ke stáhnutí nebo vektorový obrázek CD disk ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.