Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Stromobytec, Květiny do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stromobytec zdarma ke stažení

Stromobytec je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Stromobytec nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Stromobytec v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromobytec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Stromobytec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromobytec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 197 408 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Stromobytec se nachází v sekci Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Cool smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vysmátý smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík se slzou ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, Květiny, vektorový obrázek, kliparty, download, free, ke stáhnutí, Stromobytec, Stromobytec, zdarma, obrázek, svg, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: web, referáty, dokument, škola, seminární práce, Instagram, Facebook, profil, word, památník, blog, inkscape, avatar, časopis, webové stránky, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Tur ke stáhnutí, ilustrace Červený smajlík zdarma nebo vektor Mongolsko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.