Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Stromobytec, Květiny do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stromobytec zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Stromobytec. Kreslená ilustrace Stromobytec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromobytec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stromobytec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromobytec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 197 408 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stromobytec je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Santa upír zdarma Podívejte se i na obrázek Slepá spravedlnost ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Surfař ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, free, cliparts, Květiny, download, grafika, ilustrační obrázek, Stromobytec, ke stažení, kliparty, obrázek, Stromobytec, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, fotokniha, blog, škola, webové stránky, avatar, prezentace, časopis, dokumenty, Facebook, PowerPoint, inkscape, referáty, pozvánky, kalendář

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kolečko zdarma, klipart Růžičková kapusta ke stažení nebo ilustrace Kazoo ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.