Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Andělská křídla, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělská křídla zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Andělská křídla. Klipart Andělská křídla je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Andělská křídla ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x770
800x481
500x301
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 642 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Andělská křídla se nachází v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Souboj dobra a zla ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mandelík hajní zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Akumulátory ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Andělská křídla, ke stažení, download, free, vektorový obrázek, Ostatní, grafika, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, vektor, svg, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakát, památník, web, inkscape, Instagram, avatar, profil, Facebook, škola, referáty, textové dokumenty, dokument, openOffice, word, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vločka ke stáhnutí, ilustrace Nůžky zdarma nebo vektor Vikingská loď ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.