Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Andělská křídla (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělská křídla zdarma ke stažení

Andělská křídla je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Andělská křídla nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Andělská křídla lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Andělská křídla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x770
800x481
500x301
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 642 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: lemmling

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Andělská křídla s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Andělská křídla patří do sekce Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dolar ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nedotýkat se ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Tlačítkový telefon ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, ke stažení, klipart, download, Andělská křídla, Ostatní, ilustrace, grafika, free, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, eshop, inkscape, web, články, etikety, kalendář, prezentace, časopis, corelDraw, památník, Pinterest, referáty, textové dokumenty, PowerPoint, openOffice

Mezi hezké kresby patří i vektor San Marino ke stažení, ilustrace Psí stopa ke stažení nebo klipart Morpho theseus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.