Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Andělská křídla (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělská křídla zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Andělská křídla. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Andělská křídla nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Andělská křídla? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Andělská křídla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x770
800x481
500x301
160x96

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 642 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: lemmling

Potěší nás, pokud budete tento klipart Andělská křídla sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Andělská křídla se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Somrák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Netopýři ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek GPS Navigace zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, kliparty, vektor, zdarma, Andělská křídla, download, vektorový obrázek, cliparts, Ostatní, grafika, klipart, Andělská křídla

Doporučené použití klipartu: webové stránky, word, openOffice, Instagram, plakáty, office, video, eshop, Facebook, referáty, dokumenty, wordpress, památník, Pinterest, časopis, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Vlkodlak a duch zdarma, obrázek, klipart Malé písmeno M ke stáhnutí nebo vektorový klipart Koleje ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.