Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Andělská křídla (Ostatní) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Andělská křídla bezplatně ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Andělská křídla. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Andělská křídla. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Andělská křídla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x962
1280x770
800x481
500x301
160x96

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 642 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: lemmling

Zaujal vás náš klipart Andělská křídla? Potom se podělte s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Andělská křídla se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dýně ninja ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pirát bez nohy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Pečený krocan zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, Andělská křídla, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, klipart, Ostatní, vektorový obrázek, Andělská křídla, svg, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: plakáty, corelDraw, manuály, pozvánky, vstupenky, etikety, textové dokumenty, deníček, škola, vizitky, bakalářská práce, fotokniha, diplomová práce, tiskoviny, plakát, Pinterest, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Tamarind zdarma, vektorový obrázek Šaháda zdarma nebo vektorový obrázek Žluté růže ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.