Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Andělská křídla (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělská křídla zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Andělská křídla. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Andělská křídla nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Andělská křídla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x770
800x481
500x301
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 642 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: lemmling

Líbí se vám klipart Andělská křídla? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Andělská křídla je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mustafa Kemal Atatürk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Snovačka jedovatá ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Roztomilé kuřátko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Ostatní, ilustrační obrázek, free, download, Andělská křídla, svg, zdarma, Andělská křídla, ilustrace, ke stažení, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, web, referáty, kalendář, dokument, corelDraw, profil, časopis, diář, škola, plakáty, PowerPoint, seminární práce, wordpress, avatar, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Blue Ray přehrávač ke stažení, klipart Magický pentagram ke stažení nebo ilustrace Listy ve váze ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.