Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Andělská křídla, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělská křídla zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Andělská křídla. Klipart Andělská křídla je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Andělská křídla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x770
800x481
500x301
160x96

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 642 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Andělská křídla je v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gymnastka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Domácí adresář ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kráječ na pizzu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Ostatní, free, kliparty, klipart, grafika, svg, Andělská křídla

Doporučené použití klipartu: corelDraw, škola, web, památník, profil, Pinterest, prezentace, PowerPoint, textové dokumenty, openOffice, office, webové stránky, pozvánky, Facebook, seminární práce, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Roztleskávačka ke stažení, vektor Sluchátka ke stáhnutí nebo obrázek Valentýnka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.