Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Andělská křídla, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělská křídla zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Andělská křídla. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Andělská křídla. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Andělská křídla? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Andělská křídla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x770
800x481
500x301
160x96

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 642 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Andělská křídla je v sekci Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pelikán ke stažení Podívejte se i na obrázek Tachometr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Slunečnice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, Andělská křídla, grafika, cliparts, klipart, free, ke stažení, kliparty, Ostatní, vektor, ilustrace, Andělská křídla, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, pozvánky, škola, časopis, openOffice, textové dokumenty, kalendář, články, referáty, seminární práce, prezentace, fotokniha, avatar, památník, blog, web

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pudink ke stažení, klipart Hrách ke stáhnutí nebo ilustrace Lasagne zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.