Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Andělská křídla, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělská křídla zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Andělská křídla. Klipart Andělská křídla je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Andělská křídla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělská křídla ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x770
800x481
500x301
160x96

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 642 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Andělská křídla je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté K zdarma Podívejte se i na ilustrace Odšťavňovač ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Žralok ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, Andělská křídla, ilustrační obrázek, obrázek, Andělská křídla, Ostatní, zdarma, ke stažení, vektor, cliparts, ke stáhnutí, download, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, profil, škola, kalendář, pozvánky, památník, plakáty, Pinterest, dokumenty, dokument, openOffice, plakát, články, Facebook, office, web

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Kuřátko zdarma, vektor Vzducholoď ke stažení nebo obrázek Vánoční medvídek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.