Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Tmavomodrý motýl (Hmyz) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tmavomodrý motýl zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Tmavomodrý motýl. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavomodrý motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tmavomodrý motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavomodrý motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1100
1280x880
800x550
500x344
160x110

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 64 626 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Tmavomodrý motýl sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Tmavomodrý motýl je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart JPG ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Colorado ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Regiony Španělska zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Hmyz, svg, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, Tmavomodrý motýl, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, grafika, Tmavomodrý motýl, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: webové stránky, manuály, openOffice, deníček, plakáty, plakát, brožury, památník, office, vizitky, časopis, corelDraw, video, prospekty, pozvánky, web, word

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Halloweenské přání zdarma, klipart Škraboška zdarma nebo ilustrace Tmavomodrá vlajka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.