Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Monstrance, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Monstrance zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Monstrance. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Monstrance nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monstrance zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Monstrance ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monstrance ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 470 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: centroacademico

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Monstrance je v kategorii Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Trumpeta zdarma Podívejte se i na ilustrace Vrána ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mlíčko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, klipart, Monstrance, svg, Náboženství, ilustrace, vektor, Monstrance, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, free, download

Doporučené použití klipartu: škola, pozvánky, office, články, Instagram, dokument, fotokniha, plakáty, Twitter, plakát, Adobe Illustrator , textové dokumenty, Pinterest, památník, Facebook, profilovka

Mezi hezké kresby patří i ilustrace DOC zdarma, vektor Malé písmeno V ke stažení nebo obrázek Reportérka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.