Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Monstrance (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Monstrance zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Monstrance. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monstrance zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Monstrance ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monstrance ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 470 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: centroacademico

Obrázek, klipart pojmenovaný Monstrance můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Monstrance se nachází v sekci Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Wilbur Wright ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Kanady zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Sušenka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, Monstrance, vektor, svg, free, Monstrance, grafika, klipart, zdarma, Náboženství, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, openOffice, seminární práce, avatar, wordpress, plakát, profil, škola, Instagram, inkscape, diář, corelDraw, etikety, dokumenty, kalendář, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Narozeninové číslo 7 ke stáhnutí, obrázek Paul von Hindenburg zdarma nebo vektor Jamajka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.