Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Orel, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Orel zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Orel. Klipart Orel je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Orel zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Orel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Orel ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1596
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 679 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Orel se nachází v sekci Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace List ke stáhnutí Podívejte se i na klipart TIFF zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Pozor vlak ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, free, obrázek, grafika, zdarma, kliparty, vektor, cliparts, Orel, download, Orel, vektorový obrázek, svg, Ptáci

Doporučené použití klipartu: dokument, pozvánky, profilovka, seminární práce, avatar, časopis, openOffice, články, památník, referáty, textové dokumenty, blog, office, word, corelDraw, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Červené U ke stáhnutí, ilustrace Klavír zdarma nebo vektor Studna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..