Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Orel (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Orel zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Orel. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Orel ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Orel? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Orel zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Orel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Orel ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1596
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 679 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Potěší nás, pokud budete tento klipart Orel sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Orel je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Karty kára ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rubín ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Jelen zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, kliparty, vektor, obrázek, zdarma, download, free

Doporučené použití klipartu: word, památník, časopis, web, Pinterest, textové dokumenty, PowerPoint, kalendář, škola, Instagram, webové stránky, diář, profil, články, Facebook, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Futomaki zdarma, klipart Šedivý motýl ke stáhnutí nebo ilustrace Prasátko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..