Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rychlé občerstvení, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rychlé občerstvení zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Rychlé občerstvení. Klipart Rychlé občerstvení je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlé občerstvení zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rychlé občerstvení ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlé občerstvení ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1352
1280x1082
800x676
500x422
160x135

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 72 125 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rychlé občerstvení se nachází v kategorii Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bicí ke stažení Podívejte se i na vektor Voltmetr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Bible zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, svg, kliparty, grafika, ke stáhnutí, Jídlo, ilustrace, vektor, Rychlé občerstvení, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, památník, dokument, blog, office, Adobe Illustrator , word, časopis, Instagram, referáty, webové stránky, Facebook, profilovka, corelDraw, plakát, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Vrtulník ke stažení, obrázek Cikáda ke stáhnutí nebo klipart Plato s vejci zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.