Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlaté K (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté K zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Zlaté K. Klipart Zlaté K je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté K zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlaté K ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté K ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1290
1280x1032
800x645
500x403
160x129

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 237 333 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zlaté K s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Zlaté K patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek INF ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Autíčka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Housle ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, ilustrace, ke stažení, Zlaté K, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, svg, klipart, vektor, download, Symboly, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, blog, web, časopis, word, referáty, corelDraw, Twitter, články, avatar, škola, video, pozvánky, Instagram, webové stránky, profil

Mezi hezké kresby patří i klipart Martin Luther ke stažení, vektor Žiletka ke stažení nebo obrázek Gabon ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.