Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Basketbalista (Muži) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Basketbalista ke stažení zadarmo

Basketbalista je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Basketbalista je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Basketbalista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1270x1600
1016x1280
636x800
397x500
127x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 508 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Basketbalista) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Basketbalista patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ostružina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Švestka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Smajlík farmář ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, grafika, obrázek, zdarma, vektor, Basketbalista, ke stáhnutí, cliparts, free, ke stažení, Basketbalista, klipart, ilustrační obrázek, Muži

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, vstupenky, brožury, vizitky, články, avatar, logo, webové stránky, časopis, profilovka, památník, Facebook, textové dokumenty, referáty, corelDraw, plakáty, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Basa ke stažení, vektor Bosna a Hercegovina ke stáhnutí nebo obrázek Pivko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.