Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Basketbalista (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basketbalista zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Basketbalista. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Basketbalista. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Basketbalista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1270x1600
1016x1280
636x800
397x500
127x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 508 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Basketbalista s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Basketbalista se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rýč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík anděl zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Marie Curie ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, svg, Basketbalista, download, ke stáhnutí, Basketbalista, free, klipart, vektorový obrázek, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, etikety, pozvánky, Instagram, dokumenty, office, profil, časopis, textové dokumenty, seminární práce, Adobe Illustrator, diář, Twitter, Pinterest, webové stránky, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Jordánsko ke stáhnutí, vektorový obrázek Hnědá medúza zdarma nebo vektorový obrázek Znamení střelec zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.