Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Basketbalista (Muži) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Basketbalista zadarmo ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Basketbalista. Obrázek Basketbalista je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Basketbalista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1270x1600
1016x1280
636x800
397x500
127x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 508 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Basketbalista s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Basketbalista patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelený stromeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý prsten zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mapa Texasu ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, Basketbalista, Muži, Basketbalista, obrázek, ke stažení, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: vizitky, avatar, eshop, PowerPoint, openOffice, word, články, Pinterest, etikety, blog, Facebook, kalendář, pozvánky, corelDraw, vstupenky, deníček, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Žlutý motýl ke stáhnutí, vektor Bosna a Hercegovina ke stáhnutí nebo klipart Motorkářská helma zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.