Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžové tulipány, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžové tulipány zdarma ke stažení

Růžové tulipány je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžové tulipány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1180x1600
944x1280
590x800
368x500
117x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 872 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžové tulipány je v sekci Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lesotho ke stažení Podívejte se i na obrázek Poutník s křížem ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz focení zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, vektor, ke stažení, svg, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, download, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, Růžové tulipány, Růžové tulipány, grafika, free

Doporučené použití klipartu: články, Facebook, corelDraw, web, Adobe Illustrator , word, webové stránky, openOffice, Pinterest, inkscape, fotokniha, PowerPoint, office, dokument, Twitter, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Smartphone ke stažení, klipart Cool smajlík ke stáhnutí nebo ilustrace Rolničky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.