Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžové tulipány, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžové tulipány zdarma ke stažení

Růžové tulipány je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžové tulipány ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1180x1600
944x1280
590x800
368x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 872 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Růžové tulipány se nachází v sekci Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smaragd ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kokosový koktejl zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Plesnivé jídlo ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Růžové tulipány, kliparty, klipart, Růžové tulipány, ilustrační obrázek, svg, cliparts, free, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, kalendář, word, fotokniha, plakát, dokument, pozvánky, plakáty, Instagram, Pinterest, Adobe Illustrator , prezentace, avatar, škola, PowerPoint, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vandrák ke stáhnutí, obrázek Hummus zdarma nebo klipart Stuha autismus ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.