Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Růžové tulipány (Květiny) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Růžové tulipány zdarma ke stažení

Růžové tulipány je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Růžové tulipány v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Růžové tulipány lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžové tulipány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1180x1600
944x1280
590x800
368x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 872 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Růžové tulipány s ostatními na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Růžové tulipány je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek PPS ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hasič ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Barevné klíče ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, Květiny, Růžové tulipány, klipart, vektor, svg, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, letáky, webové stránky, dokumenty, PowerPoint, oznámení, Facebook, tiskoviny, profilovka, katalog, prospekty, plakáty, textové dokumenty, diář, Twitter, inkscape, diplomová práce

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Višně ke stažení, obrázek, klipart Akordeon zdarma nebo obrázek, klipart Surfařka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.