Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růžové tulipány (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžové tulipány zdarma ke stažení

Růžové tulipány je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Růžové tulipány je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Růžové tulipány v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžové tulipány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1180x1600
944x1280
590x800
368x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 872 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Růžové tulipány s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Růžové tulipány patří do sekce Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mandolína ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Parfém ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Vejce ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, grafika, ke stažení, ilustrace, svg, vektor, ilustrační obrázek, download, Růžové tulipány, Růžové tulipány, zdarma, Květiny

Doporučené použití klipartu: eshop, wordpress, PowerPoint, Adobe Illustrator, dokument, blog, avatar, profilovka, seminární práce, památník, dokumenty, profil, openOffice, Instagram, textové dokumenty, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Banán ke stažení, vektorový klipart Pastelky ve stojánku ke stažení nebo obrázek, klipart DRAFT ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.