Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžové tulipány (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžové tulipány zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Růžové tulipány. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Růžové tulipány nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Růžové tulipány? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžové tulipány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1180x1600
944x1280
590x800
368x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 872 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gerald_G

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Růžové tulipány s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Růžové tulipány patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Brouk roháč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Voják ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Rodinný dům ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, svg, vektor, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, zdarma, download, vektorový obrázek, kliparty, Růžové tulipány, ke stažení, Růžové tulipány, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, inkscape, pozvánky, webové stránky, články, referáty, časopis, profilovka, openOffice, plakáty, profil, Facebook, dokument, avatar, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i klipart Číňanka ke stažení, vektor Zelí ke stažení nebo obrázek Vodní meloun ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.