Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Růžové tulipány (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžové tulipány zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Růžové tulipány. Pakliže si chcete obrázek Růžové tulipány stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžové tulipány ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1180x1600
944x1280
590x800
368x500
117x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 872 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte obrázek, klipart Růžové tulipány s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Růžové tulipány patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lao-c ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Domeček zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Srdce z čísel ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, download, zdarma, kliparty, ke stažení, Růžové tulipány, vektor, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, Květiny, free, Růžové tulipány

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, památník, video, referáty, škola, články, Instagram, webové stránky, Facebook, eshop, profilovka, textové dokumenty, wordpress, PowerPoint, prezentace, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Drobné kvítky ke stáhnutí, ilustrace Zajíc zdarma nebo klipart IMG zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.