Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Váhy (Přístroje) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Váhy zadarmo

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Váhy. Obrázek Váhy je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Váhy zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Váhy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Váhy ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1549
1280x1239
800x775
500x484
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 383 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: sivvus

Obrázek, klipart pojmenovaný Váhy můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Váhy je v kategorii Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Sada smajlíků ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Doktor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Gutenberg zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Přístroje, ilustrace, Váhy, ke stáhnutí, free, ke stažení, grafika, vektor, svg, kliparty, obrázek, klipart, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, oznámení, letáky, office, pozvánky, vizitky, manuály, profil, avatar, seminární práce, web, fotografie, diplomová práce, etikety, prospekty, kalendář, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Sprinkler zdarma, obrázek, klipart Leguán kubánský ke stažení nebo vektor Šedivý motýl ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.