Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Váhy (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Váhy zdarma ke stažení

Váhy je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Váhy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Váhy zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Váhy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Váhy ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1549
1280x1239
800x775
500x484
160x155

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 383 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: sivvus

Obrázek, klipart pojmenovaný Váhy můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Váhy se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dětské hřiště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smrtka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart CD zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, grafika, free, download, ilustrace, ilustrační obrázek, Přístroje, Váhy, cliparts, svg, vektorový obrázek, klipart, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, Pinterest, avatar, blog, články, office, etikety, eshop, video, dokumenty, openOffice, inkscape, PowerPoint, webové stránky, referáty, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Zebra zdarma, vektorový obrázek Dharma ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Vepř ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.