Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Váhy, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Váhy zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Váhy. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Váhy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Váhy zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Váhy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Váhy ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1549
1280x1239
800x775
500x484
160x155

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 383 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sivvus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Váhy je v sekci Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kostýmy ke stažení Podívejte se i na obrázek Humr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vejce kosmonaut zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, vektor, Váhy, cliparts, Váhy, svg, ke stažení, zdarma, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, památník, profilovka, časopis, openOffice, Pinterest, profil, avatar, Twitter, plakáty, blog, webové stránky, dokument, corelDraw, plakát, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Biohazard ke stažení, klipart Zlaté číslo 9 ke stáhnutí nebo ilustrace Oranžová složka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.