Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Škraboška, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škraboška zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Škraboška. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Škraboška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škraboška zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Škraboška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škraboška ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x585
1280x468
800x292
500x183
160x58

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 926 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Škraboška je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart POTX ke stažení Podívejte se i na obrázek Marihuana ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zlatý otazník zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, Škraboška, ilustrace, Halloween, zdarma, cliparts, grafika, svg, download, ke stáhnutí, Škraboška, ke stažení, free, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, Instagram, památník, články, openOffice, plakát, profilovka, Facebook, Twitter, office, prezentace, referáty, plakáty, Adobe Illustrator , dokument, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zákaz prostituce ke stažení, klipart Třešně ke stáhnutí nebo ilustrace Video projektor zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?