Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Škraboška, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škraboška zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Škraboška. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Škraboška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škraboška zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Škraboška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škraboška ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x585
1280x468
800x292
500x183
160x58

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 926 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Škraboška je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kabriolet ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Charles Darwin zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Červené F ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Škraboška, ke stažení, ilustrace, download, svg, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, zdarma, grafika, obrázek, Škraboška, vektorový obrázek, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: památník, plakát, web, profilovka, Twitter, PowerPoint, inkscape, Adobe Illustrator , škola, pozvánky, plakáty, fotokniha, Instagram, webové stránky, časopis, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Vodní meloun ke stáhnutí, klipart Dýně s kloboukem zdarma nebo ilustrace 3D smajlík ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?