Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Škraboška, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škraboška zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Škraboška. Pakliže si chcete obrázek Škraboška stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škraboška zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Škraboška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škraboška ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x585
1280x468
800x292
500x183
160x58

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 926 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Škraboška patří do sekce Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Závodní auto zdarma Podívejte se i na vektor Hrad ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené Q ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Halloween, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, free, zdarma, kliparty, Škraboška, cliparts, svg, Škraboška, klipart, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, časopis, Facebook, corelDraw, webové stránky, profilovka, avatar, office, dokumenty, word, kalendář, prezentace, seminární práce, památník, Adobe Illustrator , plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Zralý banán zdarma, obrázek Dracena refexa ke stažení nebo klipart Pták kiwi ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?