Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Drink (Nápoje) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Drink zadarmo ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Drink. Vektorová ilustrace Drink je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Drink lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drink zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Drink ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drink ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1245x1600
996x1280
622x800
389x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 622 775 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart Drink se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Drink je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zahradní bazén ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mnich zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor PF 2022 ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, Drink, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, Drink, kliparty, ke stažení, zdarma, Nápoje, download, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, logo, brožury, web, fotokniha, eshop, PowerPoint, bakalářská práce, plakát, profil, vstupenky, letáky, fotografie, word, etikety, profilovka, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Hřib ke stáhnutí, obrázek Kyrgystán zdarma nebo obrázek, klipart Zelená dodávka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.