Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Abstraktní stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní stromek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Abstraktní stromek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Abstraktní stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 065 747 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Abstraktní stromek je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květinový dekor zdarma Podívejte se i na obrázek Zelenina ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Medvídě ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Abstraktní stromek, download, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, kliparty, vektor, Vánoce, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, Abstraktní stromek, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakát, inkscape, Twitter, profilovka, referáty, webové stránky, word, corelDraw, Facebook, textové dokumenty, dokumenty, články, škola, památník, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Hroch zdarma, klipart Mapa Bruneje ke stažení nebo ilustrace Zelená paprika ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.