Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Abstraktní stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní stromek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Abstraktní stromek. Vektorová ilustrace Abstraktní stromek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Abstraktní stromek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Abstraktní stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 065 747 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Abstraktní stromek můžete sdílet s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Abstraktní stromek se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kružítko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak J zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart XLS soubor ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, Abstraktní stromek, ilustrace, Abstraktní stromek, Vánoce, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, free, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, inkscape, Adobe Illustrator, textové dokumenty, fotokniha, Facebook, profilovka, kalendář, plakáty, časopis, Pinterest, corelDraw, etikety, video, referáty, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Škoda Fabia ke stáhnutí, vektorový obrázek Ibišek zdarma nebo vektorový obrázek Fakáč zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.