Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Abstraktní stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní stromek zdarma ke stažení

Abstraktní stromek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Abstraktní stromek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Abstraktní stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 065 747 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Abstraktní stromek je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velbloud ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vodováha zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Velikonoční vajíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, Vánoce, free, cliparts, obrázek, Abstraktní stromek, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, svg, vektor, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, dokument, PowerPoint, profil, Twitter, word, blog, Instagram, Facebook, avatar, prezentace, plakáty, openOffice, kalendář, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Santova čapka ke stáhnutí, vektor Zmrzlinový pohár zdarma nebo obrázek Japonka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.