Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Abstraktní stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní stromek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Abstraktní stromek. Pakliže si chcete obrázek Abstraktní stromek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Zamlouvá se vám obrázek Abstraktní stromek? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Abstraktní stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 065 747 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Abstraktní stromek můžete sdílet s rodinou a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Abstraktní stromek je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Červená sešívačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gekon ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Paragraf zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Abstraktní stromek, klipart, svg, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, Abstraktní stromek, Vánoce, ilustrace, vektor, grafika, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, openOffice, textové dokumenty, fotokniha, webové stránky, diář, Twitter, office, škola, etikety, referáty, word, inkscape, PowerPoint, prezentace, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Karty piky zdarma, klipart Vyděšená dýně ke stáhnutí nebo ilustrace Děda ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.