Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Abstraktní stromek (Vánoce) zdarma

Obrázek, klipart Abstraktní stromek zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Abstraktní stromek. Klipart Abstraktní stromek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Abstraktní stromek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Abstraktní stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 065 747 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Abstraktní stromek s jinými lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Abstraktní stromek se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ozubená kola ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart První místo zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Zahradní hadice ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Abstraktní stromek, vektorový obrázek, free, ilustrace, zdarma, cliparts, grafika, download, klipart, svg, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, kalendář, video, oznámení, vstupenky, webové stránky, plakáty, Facebook, corelDraw, profilovka, plakát, office, památník, letáky, články, katalog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Syntezátor ke stáhnutí, vektor Azurová kraslice ke stažení nebo vektorový obrázek Myška zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.