Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Abstraktní stromek (Vánoce) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Abstraktní stromek ke stažení zdarma

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Abstraktní stromek. Stahujte klipart Abstraktní stromek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Abstraktní stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 065 747 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Abstraktní stromek sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Abstraktní stromek je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Čajová konvice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jihoafrická republika ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Belgie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, cliparts, klipart, Abstraktní stromek, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, svg, Abstraktní stromek, ilustrace, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, katalog, inkscape, Adobe Illustrator, word, etikety, profil, avatar, bakalářská práce, deníček, prospekty, textové dokumenty, video, fotokniha, Instagram, diplomová práce, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Šedý stromeček zdarma, vektor Azurová kraslice ke stažení nebo vektor Medvídě ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.