Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Abstraktní stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní stromek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Abstraktní stromek. Pakliže si chcete obrázek Abstraktní stromek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Abstraktní stromek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Abstraktní stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 065 747 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Abstraktní stromek sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Abstraktní stromek je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Hruškovice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová květina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Barometr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Abstraktní stromek, obrázek, grafika, vektorový obrázek, Vánoce, ke stáhnutí, zdarma, klipart, kliparty, free, svg, ilustrace, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, video, webové stránky, profilovka, dokument, Twitter, dokumenty, články, profil, word, wordpress, web, etikety, kalendář, PowerPoint, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Dýdžej zdarma, obrázek Biohazard ke stáhnutí nebo vektor TEXT soubor ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.