Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Havran (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Havran zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Havran. Pakliže si chcete obrázek Havran stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Havran ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1549x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 296 571 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Falco276

Sdílejte klipart nazvaný Havran se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Havran patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené A ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tryskáč zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zelený diamant ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, Havran, Havran, obrázek, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, cliparts, download, free, Ptáci

Doporučené použití klipartu: web, etikety, avatar, inkscape, prezentace, textové dokumenty, fotokniha, dokumenty, blog, škola, office, video, wordpress, eshop, dokument, profil

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Skládačka ke stáhnutí, vektor Afrika zdarma nebo obrázek Želví krunýř zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.