Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havran, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Havran zdarma ke stažení

Havran je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Havran je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Havran ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1549x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 296 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Falco276

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Havran je v kategorii Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Celopéro ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Recyklace zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kondor ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, obrázek, free, Havran, ke stáhnutí, vektor, grafika, ke stažení, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, Havran, Ptáci, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, PowerPoint, Pinterest, články, prezentace, památník, openOffice, textové dokumenty, škola, Twitter, avatar, plakáty, kalendář, webové stránky, corelDraw, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Srdce z abecedy ke stáhnutí, klipart Smajlík s rouškou zdarma nebo ilustrace Dívka v kostýmu ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.