Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havran, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Havran zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Havran. Vektorová ilustrace Havran je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Havran? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Havran ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1549x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 296 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Falco276

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Havran patří do sekce Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Beruška zdarma Podívejte se i na vektor Svazijsko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Špatně ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Havran, download, ke stáhnutí, free, zdarma, vektor, grafika, vektorový obrázek, klipart, svg, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, Ptáci, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, památník, škola, plakát, inkscape, webové stránky, PowerPoint, textové dokumenty, avatar, office, Instagram, corelDraw, referáty, profil, fotokniha, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektor Pórek zdarma, obrázek Sierra Leone ke stažení nebo klipart Tramvaj ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.