Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havran, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Havran zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Havran. Vektorová ilustrace Havran je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Havran? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Havran ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1549x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 296 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Falco276

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Havran patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tráva zdarma Podívejte se i na klipart Zlaté X ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Burkina Faso ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, obrázek, svg, Ptáci, zdarma, vektor, download, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, free, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, textové dokumenty, fotokniha, pozvánky, openOffice, Adobe Illustrator , Facebook, časopis, office, corelDraw, články, dokumenty, inkscape, plakáty, blog, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Didgeridoo zdarma, ilustrace Snubní prsteny ke stažení nebo vektor Kolečko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.