Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havran, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Havran zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Havran. Vektorová ilustrace Havran je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Havran? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Havran ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1549x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 296 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Falco276

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Havran se nachází v sekci Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veselé Velikonoce ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Dusítko na trubku zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Parní mašinka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, download, ilustrace, free, Havran, Havran, kliparty, zdarma, klipart, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , web, webové stránky, škola, plakáty, corelDraw, pozvánky, inkscape, profilovka, textové dokumenty, avatar, plakát, PowerPoint, časopis, Pinterest, památník

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Běžec ke stáhnutí, obrázek Mapa Brazílie zdarma nebo klipart Kostka ledu ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.