Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Havran (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Havran zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Havran. Obrázek Havran je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Havran? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Havran ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1549x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 296 571 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Falco276

Zaujal vás náš klipart Havran? Potom se podělte s dalšími osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Havran je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Oncidium ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vozíčkářka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Smajlík čert zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, svg, Ptáci, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, obrázek, ke stáhnutí, vektor, Havran, download, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, avatar, webové stránky, profil, profilovka, word, etikety, plakát, kalendář, Instagram, blog, Adobe Illustrator, památník, články, pozvánky, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Závaží zdarma, klipart Narození Ježíška ke stáhnutí nebo ilustrace Tříkolka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.