Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havran, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Havran zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Havran. Vektorová ilustrace Havran je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Havran? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Havran ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1549x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 296 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Falco276

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Havran je v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Oranžová paprika ke stažení Podívejte se i na ilustrace Bansuri ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Turista zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, Havran, zdarma, Havran, svg, kliparty, Ptáci, ke stažení, cliparts, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, webové stránky, památník, corelDraw, Instagram, seminární práce, profil, openOffice, blog, profilovka, kalendář, office, články, plakát, škola, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Prsten ke stažení, vektor Vražda ke stáhnutí nebo obrázek Zrzka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.