Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Modrý stromek (Vánoce) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Modrý stromek k bezplatnému stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Modrý stromek. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Modrý stromek. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrý stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 074 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: fcocfg

Sdílejte klipart nazvaný Modrý stromek s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Modrý stromek je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zmrzlina v kornoutu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Rybářská loď ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, Modrý stromek, zdarma, kliparty, cliparts, Modrý stromek, ilustrace, vektorový obrázek, free, grafika, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: profil, prospekty, office, kalendář, textové dokumenty, články, fotografie, word, časopis, prezentace, eshop, etikety, škola, deníček, logo, brožury, oznámení

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Smajlík v pračce ke stáhnutí, obrázek, klipart Zelený květ ke stažení nebo vektor Hroznýš zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.