Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modrý stromek (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý stromek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Modrý stromek. Obrázek Modrý stromek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrý stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 074 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: fcocfg

Líbí se vám klipart Modrý stromek? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Modrý stromek je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zákaz mluvení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Turista ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Ježíš Kristus ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, ilustrace, Modrý stromek, kliparty, Modrý stromek, ilustrační obrázek, grafika, download, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, klipart, Vánoce

Doporučené použití klipartu: vizitky, seminární práce, avatar, plakát, textové dokumenty, prospekty, Instagram, vstupenky, články, webové stránky, plakáty, prezentace, etikety, dokumenty, blog, diář, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Komodský drak ke stažení, obrázek, klipart Zelený květ ke stažení nebo ilustrace Sterilovaná zelenina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.