Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modrý stromek (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý stromek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Modrý stromek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Modrý stromek ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrý stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 074 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: fcocfg

Obrázek, klipart pojmenovaný Modrý stromek můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Modrý stromek je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Senegal ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená květina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Motorkářská přilba zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, ke stažení, cliparts, kliparty, grafika, Modrý stromek, vektorový obrázek, free, ilustrace, klipart, zdarma, vektor, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, wordpress, prezentace, word, profilovka, office, PowerPoint, časopis, avatar, openOffice, Facebook, plakáty, Pinterest, corelDraw, památník, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Sklad zdarma, klipart Fofrník ke stáhnutí nebo ilustrace Panda ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.