Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrý stromek, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý stromek zdarma ke stažení

Modrý stromek je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Modrý stromek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrý stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 074 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Modrý stromek se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace POTX ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Marihuana zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zlatý otazník ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, ilustrační obrázek, Modrý stromek, svg, ke stažení, ilustrace, Modrý stromek, free, vektor, kliparty, download, zdarma, ke stáhnutí, Vánoce

Doporučené použití klipartu: blog, časopis, fotokniha, prezentace, pozvánky, kalendář, Adobe Illustrator , dokument, Twitter, web, plakáty, profilovka, památník, dokumenty, plakát, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Brusinky ke stáhnutí, ilustrace Fazole zdarma nebo vektor Vysmátý smajlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.