Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Plačící smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plačící smajlík zdarma ke stažení

Plačící smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Plačící smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plačící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Plačící smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plačící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 917 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: warszawianka

Líbí se vám klipart Plačící smajlík? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Plačící smajlík je v sekci Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kánoe ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart WAV ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Beruška zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Plačící smajlík, download, ke stáhnutí, zdarma, Smajlíci, ilustrace, kliparty, vektor, Plačící smajlík, cliparts, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: památník, corelDraw, eshop, openOffice, inkscape, Adobe Illustrator, web, profil, video, fotokniha, kalendář, textové dokumenty, seminární práce, etikety, word, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Znamení býk zdarma, vektorový klipart Trumpetové dusítko ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Surfař ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.