Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Plačící smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plačící smajlík zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Plačící smajlík. Obrázek Plačící smajlík je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plačící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Plačící smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plačící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 917 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: warszawianka

Obrázek, klipart pojmenovaný Plačící smajlík můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Plačící smajlík je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Camembert ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černý netopýr ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Abstraktní strom zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, ke stáhnutí, grafika, Plačící smajlík, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, Smajlíci, vektorový obrázek, vektor, cliparts, free, Plačící smajlík

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokument, office, plakáty, profil, Twitter, kalendář, Facebook, video, webové stránky, web, referáty, časopis, články, textové dokumenty, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Kytice zdarma, vektorový klipart Oranžové auto ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Bumerang ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.