Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Plačící smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plačící smajlík zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Plačící smajlík. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Plačící smajlík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plačící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Plačící smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plačící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 917 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Plačící smajlík se nachází v sekci Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Štít lásky ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Narozeniny číslo 3 zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Rádio ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, free, Plačící smajlík, vektor, vektorový obrázek, download, kliparty, grafika, Plačící smajlík, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, avatar, plakát, dokumenty, corelDraw, profil, Instagram, inkscape, Pinterest, word, textové dokumenty, články, časopis, referáty, kalendář, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Autobus ke stáhnutí, ilustrace Video projektor zdarma nebo vektor Mapa Turecka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.