Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Plačící smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plačící smajlík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Plačící smajlík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Plačící smajlík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plačící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Plačící smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plačící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 917 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Plačící smajlík se nachází v sekci Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jordánsko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Rubín zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Žákyně ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Plačící smajlík, Plačící smajlík, vektor, ilustrační obrázek, download, kliparty, Smajlíci, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, svg, obrázek, free, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: články, kalendář, Instagram, plakát, corelDraw, seminární práce, blog, pozvánky, památník, inkscape, Pinterest, Twitter, časopis, word, Facebook, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Rozesmátá blondýna ke stáhnutí, ilustrace Autoklíč zdarma nebo vektor Znak ryby ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.