Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Plačící smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plačící smajlík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Plačící smajlík. Kreslená ilustrace Plačící smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plačící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Plačící smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plačící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 917 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: warszawianka

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Plačící smajlík s dalšími lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Plačící smajlík patří do kategorie Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dýně s kloboukem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Atlas velký ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Slunečno ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, ilustrační obrázek, Plačící smajlík, vektorový obrázek, ilustrace, Smajlíci, download, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, klipart, svg, Plačící smajlík

Doporučené použití klipartu: prezentace, Pinterest, textové dokumenty, články, Adobe Illustrator, inkscape, památník, Instagram, pozvánky, seminární práce, Twitter, škola, etikety, corelDraw, web, blog

Mezi hezké kresby patří i vektor Ferrari f458 ke stažení, ilustrace Jeřáb ke stažení nebo klipart Santova čapka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.