Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Gándhí (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gándhí zdarma ke stažení

Gándhí je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Gándhí je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Gándhí? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gándhí zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gándhí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gándhí ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1469x1600
1174x1280
734x800
459x500
147x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 391 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Potěší nás, pokud budete tento klipart Gándhí sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Gándhí patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Moucha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hasičská stanice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Čarodějnice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, ke stáhnutí, download, Osobnosti, klipart, vektor, ke stažení, svg, zdarma, Gándhí, ilustrace, Gándhí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, etikety, eshop, Facebook, Adobe Illustrator, plakáty, fotokniha, wordpress, škola, časopis, plakát, video, web, dokument, PowerPoint, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Skládačka zdarma, vektor Vajíčko ke stáhnutí nebo obrázek ISO ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.