Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gándhí, Osobnosti pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gándhí zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Gándhí. Stahujte klipart Gándhí v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Gándhí v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gándhí zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gándhí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gándhí ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1469x1600
1174x1280
734x800
459x500
147x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 391 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Gándhí je v kategorii Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ospalá dýně zdarma Podívejte se i na ilustrace Brokolice ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Hroznové víno ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Osobnosti, download, obrázek, Gándhí, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, vektor, Gándhí, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , dokument, blog, Facebook, inkscape, seminární práce, články, openOffice, textové dokumenty, kalendář, památník, PowerPoint, web, pozvánky, prezentace, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mapa Slovenska zdarma, vektor Znamení blíženci ke stažení nebo obrázek Šálek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.