Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gándhí, Osobnosti pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gándhí zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Gándhí. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Gándhí ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gándhí zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gándhí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gándhí ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1469x1600
1174x1280
734x800
459x500
147x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 391 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gándhí je v kategorii Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rybák zdarma Podívejte se i na obrázek Tanečnice ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, zdarma, free, Gándhí, kliparty, Osobnosti, Gándhí, ke stáhnutí, ilustrace, svg, cliparts, vektor, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, openOffice, Twitter, plakáty, časopis, fotokniha, office, škola, články, avatar, kalendář, word, Facebook, blog, plakát, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Růžičková kapusta zdarma, klipart Vývrtka ke stažení nebo ilustrace Sýkora uhelníček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.