Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gándhí, Osobnosti pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gándhí zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Gándhí. Stahujte klipart Gándhí v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Gándhí v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gándhí zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Gándhí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gándhí ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1469x1600
1174x1280
734x800
459x500
147x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 391 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Gándhí se nachází v sekci Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rozhlas ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Prvosenka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Duhové srdce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ke stažení, ilustrace, Gándhí, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Gándhí, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, svg, Osobnosti

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakáty, corelDraw, web, profilovka, kalendář, dokument, avatar, články, profil, webové stránky, Twitter, word, plakát, pozvánky, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zákusek ke stáhnutí, ilustrace Radiace zdarma nebo vektor Čarodějnice ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.