Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gándhí, Osobnosti pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gándhí zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Gándhí. Stahujte klipart Gándhí v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Gándhí v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gándhí zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gándhí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gándhí ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1469x1600
1174x1280
734x800
459x500
147x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 391 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gándhí je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Súdánu zdarma Podívejte se i na obrázek Opice ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pirátská loď ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, Gándhí, grafika, vektorový obrázek, svg, zdarma, download, ilustrace, Gándhí, ke stažení, obrázek, Osobnosti, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, word, PowerPoint, dokument, kalendář, referáty, blog, škola, profil, Adobe Illustrator , dokumenty, office, inkscape, profilovka, Twitter, památník

Mezi hezké kresby patří i obrázek Odpalovací zařízení zdarma, klipart Alarm ke stažení nebo ilustrace Pacientka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.