Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Skrejpr (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skrejpr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Skrejpr. Vektorový obrázek Skrejpr jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Skrejpr lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skrejpr zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Skrejpr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skrejpr ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x607
1280x486
800x304
500x190
160x61

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 540 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cactus cowboy

Sdílejte obrázek, klipart Skrejpr s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Skrejpr se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Taxi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Velké Británie zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Lollipop ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Skrejpr, klipart, svg, download, Skrejpr, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: web, wordpress, plakát, magazín, Twitter, Facebook, diář, word, články, seminární práce, vstupenky, Pinterest, tiskoviny, časopis, corelDraw, brožury, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Venčení psa ke stáhnutí, ilustrace Lasagne ke stažení nebo vektorový obrázek Koalové zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.