Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dívka na koštěti, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka na koštěti zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dívka na koštěti. Klipart Dívka na koštěti je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dívka na koštěti? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka na koštěti zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dívka na koštěti ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka na koštěti ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x986
1280x789
800x493
500x308
160x99

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 113 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dívka na koštěti je v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Oranžový netopýr ke stažení Podívejte se i na obrázek Motýl ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jarní květina zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, vektorový obrázek, download, Dívka na koštěti, grafika, svg, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, Dívka na koštěti, vektor, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, Twitter, openOffice, PowerPoint, word, plakáty, blog, profil, inkscape, dokumenty, kalendář, seminární práce, textové dokumenty, referáty, Adobe Illustrator , profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Kosatec ke stažení, klipart Kytky ke stáhnutí nebo ilustrace Fotografka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.