Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dívka na koštěti (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka na koštěti zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Dívka na koštěti. Pakliže si chcete obrázek Dívka na koštěti stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka na koštěti zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dívka na koštěti ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka na koštěti ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x986
1280x789
800x493
500x308
160x99

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 474 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rones

Sdílejte klipart nazvaný Dívka na koštěti s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Dívka na koštěti je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Socha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kapybara zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté V ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, kliparty, Halloween, free, download, vektor, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, Dívka na koštěti

Doporučené použití klipartu: word, plakát, seminární práce, wordpress, etikety, web, profilovka, corelDraw, katalog, office, referáty, kalendář, památník, pozvánky, deníček, plakáty, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Velikonoce ke stáhnutí, vektorový obrázek Žebrák zdarma nebo obrázek, klipart Sportovec zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.