Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dívka na koštěti (Halloween) zdarma

Obrázek, klipart Dívka na koštěti zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Dívka na koštěti. Vektorová ilustrace Dívka na koštěti je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka na koštěti zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dívka na koštěti ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka na koštěti ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x986
1280x789
800x493
500x308
160x99

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 474 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rones

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dívka na koštěti s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Dívka na koštěti je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Sršák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mosambik zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Melíry ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, Dívka na koštěti, vektorový obrázek, ke stažení, Halloween, obrázek, kliparty, free, klipart, grafika, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, wordpress, koláž, web, bakalářská práce, Adobe Illustrator, oznámení, word, magazín, corelDraw, prezentace, brožury, diář, pozvánky, fotografie, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Ferrari Testarossa ke stáhnutí, vektorový obrázek Žebrák zdarma nebo ilustrace Parní lokomotiva zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.