Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa Francie, Mapy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Francie zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Mapa Francie. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mapa Francie nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Mapa Francie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Francie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa Francie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Francie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1571
1280x1257
800x786
500x491
160x157

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 029 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PanamaG

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mapa Francie je v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík čert ke stažení Podívejte se i na ilustrace Merry Christmas ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté Z zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mapy, vektor, ke stažení, grafika, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, obrázek, kliparty, svg, Mapa Francie, klipart, Mapa Francie

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Facebook, corelDraw, web, seminární práce, referáty, Pinterest, inkscape, pozvánky, Twitter, textové dokumenty, webové stránky, časopis, památník, profilovka, office

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace PCX ke stažení, vektor Maltézský kříž ke stáhnutí nebo obrázek Srdce z duhy zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.