Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pivní lahev (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pivní lahev zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Pivní lahev. Kreslená ilustrace Pivní lahev je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivní lahev zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pivní lahev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivní lahev ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

441x1600
353x1280
221x800
138x500
44x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 198 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: AK / aungkarns

Potěší nás, pokud budete tento klipart Pivní lahev sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Pivní lahev je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Znamení váhy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Office ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Fialový smajlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, free, ke stažení, Pivní lahev, obrázek, svg, Pivní lahev, Nápoje

Doporučené použití klipartu: inkscape, manuály, články, plakát, fotokniha, brožury, textové dokumenty, PowerPoint, word, časopis, openOffice, magazín, profil, deníček, diář, wordpress, etikety

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart PF 2023 zdarma, obrázek, klipart Árón plamatý ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Námořnické srdce ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.