Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pivní lahev, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pivní lahev zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pivní lahev. Klipart Pivní lahev je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivní lahev zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pivní lahev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivní lahev ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

441x1600
353x1280
221x800
138x500
44x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AK / aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pivní lahev je v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Králíček zdarma Podívejte se i na ilustrace PCX ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Citroen DS4 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, Pivní lahev, Pivní lahev, grafika, klipart, Nápoje, svg, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, web, články, office, webové stránky, PowerPoint, blog, profil, seminární práce, prezentace, památník, profilovka, textové dokumenty, pozvánky, dokument, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Učitelka zdarma, vektor Hruška ke stažení nebo obrázek Mapa Mexika ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.