Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pivní lahev (Nápoje) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pivní lahev zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Pivní lahev. Vektorový obrázek Pivní lahev jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivní lahev zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pivní lahev ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivní lahev ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

441x1600
353x1280
221x800
138x500
44x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 198 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: AK / aungkarns

Sdílejte obrázek, klipart Pivní lahev s vašimi známými a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Klipart Pivní lahev patří do kategorie Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Buráky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ozubená kola zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mlíčko ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, Nápoje, Pivní lahev, free, svg, grafika, ke stažení, ilustrace, download, cliparts, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, koláž, prospekty, wordpress, deníček, plakáty, Adobe Illustrator, články, Pinterest, word, dokumenty, oznámení, office, profil, avatar, vstupenky, bakalářská práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Bílý jezdec ke stáhnutí, obrázek, klipart Árón plamatý ke stáhnutí nebo klipart Televizní ovladač zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.