Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Strom s kořeny (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom s kořeny zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Strom s kořeny. Obrázek Strom s kořeny je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom s kořeny zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Strom s kořeny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom s kořeny ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1368x1600
1094x1280
684x800
427x500
137x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 77 876 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Woofer

Tento obrázek s názvem (Strom s kořeny) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Strom s kořeny je v sekci Kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelený donut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak 6 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Infračervené záření zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, free, Strom s kořeny, Rostliny, kliparty, vektor, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, ke stažení, download, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, blog, Twitter, památník, kalendář, video, referáty, word, dokument, fotokniha, plakáty, corelDraw, inkscape, openOffice, textové dokumenty, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Jahoda zdarma, obrázek, klipart Sluneční hodiny ke stáhnutí nebo vektorový klipart Velikonoční inspirace ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.