Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strom s kořeny, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom s kořeny zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Strom s kořeny. Pakliže si chcete obrázek Strom s kořeny stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strom s kořeny? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom s kořeny zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strom s kořeny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom s kořeny ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1368x1600
1094x1280
684x800
427x500
137x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 876 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Woofer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strom s kořeny je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sbíječka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Online zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Varan ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Strom s kořeny, download, kliparty, vektor, svg, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, Rostliny, vektorový obrázek, klipart, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, inkscape, word, corelDraw, PowerPoint, Adobe Illustrator , dokumenty, web, referáty, webové stránky, Instagram, pozvánky, openOffice, památník, Twitter, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vánoční svíčky ke stáhnutí, klipart Kávovník zdarma nebo ilustrace Požárník ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.