Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strom s kořeny, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom s kořeny zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Strom s kořeny. Pakliže si chcete obrázek Strom s kořeny stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strom s kořeny? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom s kořeny zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strom s kořeny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom s kořeny ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1368x1600
1094x1280
684x800
427x500
137x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 77 876 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Woofer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strom s kořeny je v sekci Kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jarní květina ke stažení Podívejte se i na obrázek Mořský koník ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kuš zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, kliparty, download, Strom s kořeny, ke stáhnutí, klipart, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, free, Rostliny, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, referáty, dokumenty, word, škola, dokument, seminární práce, inkscape, plakát, Instagram, články, Twitter, webové stránky, památník, fotokniha, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Hodina duchů ke stažení, klipart Štědrý večer ke stáhnutí nebo ilustrace Mašle zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.