Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zákaz žebrání (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz žebrání zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Zákaz žebrání. Klipart Zákaz žebrání je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zákaz žebrání? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz žebrání zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zákaz žebrání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz žebrání ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 212 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: HuongDesign

Tento obrázek s názvem (Zákaz žebrání) můžete sdílet s rodinou a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Zákaz žebrání je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Stíhačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zavírací špendlík ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hvězdičky ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, download, free, Symboly, obrázek, ke stažení, vektor, kliparty, Zákaz žebrání, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, avatar, plakáty, škola, prezentace, openOffice, referáty, pozvánky, deníček, video, diář, eshop, dokumenty, vizitky, dokument, profil, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Ohryzek ke stažení, obrázek Cisterna ke stáhnutí nebo ilustrace List ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.