Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zákaz žebrání (Symboly) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zákaz žebrání zadarmo ke stažení

Zákaz žebrání je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zákaz žebrání nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zákaz žebrání? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz žebrání zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zákaz žebrání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz žebrání ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 212 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: HuongDesign

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zákaz žebrání s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Zákaz žebrání je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Plato s vejci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Starý sporťák zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Mig-15 ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, grafika, obrázek, Zákaz žebrání, vektorový obrázek, svg, vektor, download, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, Zákaz žebrání, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, fotokniha, památník, plakáty, prezentace, logo, fotografie, Facebook, avatar, koláž, video, oznámení, wordpress, webové stránky, deníček, word, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Žluté růže ke stáhnutí, obrázek Cisterna ke stáhnutí nebo vektor Fidget spinner zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.