Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Blondýna (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Blondýna. Klipart Blondýna je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Blondýna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1509x1600
1207x1280
755x800
472x500
151x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 155 221 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Blondýna? Potom se podělte s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Blondýna je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Muffin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Croissant ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Květák zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, zdarma, obrázek, Ženy, ke stažení, vektorový obrázek, free, Blondýna, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: diář, referáty, avatar, Adobe Illustrator, profilovka, Twitter, etikety, památník, seminární práce, Facebook, word, wordpress, kalendář, dokument, prezentace, office

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mapa Kosova zdarma, klipart Strašidelný les ke stáhnutí nebo ilustrace Oběšenec ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.