Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Blondýna (Ženy) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Blondýna bezplatně ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Blondýna. Klipart Blondýna je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Blondýna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1509x1600
1207x1280
755x800
472x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 155 221 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Blondýna můžete sdílet s rodinou a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Blondýna patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Nebozez ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bangladéš ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Rozkrojená cibule zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, klipart, cliparts, free, Blondýna, obrázek, kliparty, grafika, ke stažení, zdarma, Ženy, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, wordpress, office, pozvánky, kalendář, články, manuály, Instagram, dokument, video, deníček, prezentace, PowerPoint, blog, vstupenky, vizitky, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Fialový motýl zdarma, obrázek Cyklista zdarma nebo obrázek Černá věž ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.