Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Blondýna (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Blondýna. Stahujte klipart Blondýna v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Blondýna lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Blondýna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1509x1600
1207x1280
755x800
472x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 155 221 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Blondýna s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Blondýna se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pivní sud ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čaroděj ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Stodola ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, zdarma, Blondýna, klipart, Blondýna, free, Ženy, ke stáhnutí, download, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokumenty, corelDraw, avatar, eshop, pozvánky, word, plakáty, seminární práce, Twitter, Adobe Illustrator, prezentace, Facebook, dokument, plakát, etikety

Mezi hezké kresby patří i obrázek Slunečnice ke stažení, obrázek, klipart Velbloud ke stažení nebo vektorový klipart MPEG ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.