Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Blondýna, Ženy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Blondýna. Vektorová ilustrace Blondýna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Blondýna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1509x1600
1207x1280
755x800
472x500
151x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 155 221 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Blondýna je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeniny číslo 5 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Malé písmeno V zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak R ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Blondýna, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, ilustrace, download, ilustrační obrázek, kliparty, free, vektorový obrázek, svg, ke stažení, Blondýna

Doporučené použití klipartu: referáty, kalendář, openOffice, PowerPoint, časopis, webové stránky, office, seminární práce, Instagram, prezentace, škola, profilovka, inkscape, pozvánky, word, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kuřák ke stáhnutí, klipart Hudební noty zdarma nebo ilustrace Růžová růže ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.