Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Blondýna, Ženy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Blondýna. Vektorová ilustrace Blondýna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Blondýna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1509x1600
1207x1280
755x800
472x500
151x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 155 221 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Blondýna se nachází v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace OGG ke stažení Podívejte se i na klipart Perníková chaloupka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Burák zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Blondýna, vektor, ke stažení, cliparts, download, obrázek, klipart, ilustrace, Ženy, grafika, Blondýna, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: profil, dokumenty, PowerPoint, plakát, corelDraw, Instagram, památník, web, škola, prezentace, inkscape, články, časopis, Pinterest, openOffice, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Doktorka ke stažení, ilustrace Zákaz kouření ke stáhnutí nebo vektor Hlasitost zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.