Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Blondýna, Ženy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Blondýna. Vektorová ilustrace Blondýna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Blondýna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1509x1600
1207x1280
755x800
472x500
151x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 155 221 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Blondýna se nachází v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pastelky v hrnečku ke stažení Podívejte se i na vektor Pandeiro ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Cihla zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Blondýna, ilustrační obrázek, ilustrace, Blondýna, cliparts, zdarma, ke stažení, grafika, Ženy, vektorový obrázek, klipart, svg, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, časopis, články, plakát, škola, pozvánky, blog, PowerPoint, seminární práce, profilovka, kalendář, prezentace, office, web, plakáty, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Adventní kalendář ke stažení, obrázek Jiřina ke stáhnutí nebo klipart Geometrické linie v portrétu zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.