Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Blondýna, Ženy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna zdarma ke stažení

Blondýna je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Blondýna je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Blondýna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1509x1600
1207x1280
755x800
472x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 155 221 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Blondýna je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté číslo 7 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pedometr zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Opička ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Blondýna, grafika, ke stáhnutí, svg, cliparts, ke stažení, klipart, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, free, Ženy, vektor, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, škola, textové dokumenty, Twitter, office, dokument, kalendář, články, referáty, webové stránky, Adobe Illustrator , plakáty, blog, prezentace, seminární práce, web

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Heroin ke stáhnutí, vektor Olivový olej zdarma nebo obrázek Déšť ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.