Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kokosový koktejl, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kokosový koktejl. Obrázek Kokosový koktejl je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kokosový koktejl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1198
800x749
500x468
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 445 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kokosový koktejl je v kategorii Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Monarcha stěhovavý ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Červený smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Dharmačakra ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nápoje, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, free, vektor, Kokosový koktejl, klipart, svg, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, pozvánky, PowerPoint, prezentace, webové stránky, web, avatar, Pinterest, corelDraw, plakát, dokument, fotokniha, Adobe Illustrator , památník, openOffice, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vražda ke stáhnutí, klipart Jamajka zdarma nebo ilustrace Angrešt ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.