Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kokosový koktejl, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kokosový koktejl. Klipart Kokosový koktejl je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kokosový koktejl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1198
800x749
500x468
160x150

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 141 445 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kokosový koktejl je v sekci Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červené H ke stažení Podívejte se i na ilustrace Croissant ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Jmenovka na dárky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, obrázek, cliparts, download, svg, ilustrace, zdarma, klipart, Kokosový koktejl, kliparty, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, referáty, dokument, web, profil, časopis, Twitter, corelDraw, openOffice, prezentace, škola, inkscape, články, textové dokumenty, Adobe Illustrator , profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Honda HA-420 ke stažení, vektor Velikonoční vajíčko ke stáhnutí nebo obrázek Johannes Gutenberg zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.