Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kokosový koktejl (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Kokosový koktejl. Klipart Kokosový koktejl je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kokosový koktejl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1198
800x749
500x468
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 445 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gnokii

Tento obrázek s názvem (Kokosový koktejl) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Kokosový koktejl je v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Želvička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Voják ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Etiopie ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, grafika, zdarma, ke stáhnutí, download, cliparts, ilustrace, ke stažení, Nápoje, vektor, Kokosový koktejl, svg, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, corelDraw, Adobe Illustrator, eshop, inkscape, časopis, PowerPoint, office, dokument, památník, Instagram, profilovka, avatar, blog, diář, video

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Hrách ke stažení, vektor Veganská strava ke stažení nebo obrázek Citroen Ami6 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.