Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kokosový koktejl (Nápoje) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kokosový koktejl zadarmo ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kokosový koktejl. Vektorový obrázek Kokosový koktejl jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kokosový koktejl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1198
800x749
500x468
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 445 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gnokii

Sdílejte klipart nazvaný Kokosový koktejl se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Kokosový koktejl je v sekci Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Růžové auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutá limonáda zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zmrzlina ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kokosový koktejl, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, svg, klipart, free, grafika, Nápoje, ilustrace, zdarma, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: profil, webové stránky, diplomová práce, manuály, etikety, wordpress, oznámení, video, profilovka, prezentace, katalog, openOffice, diář, plakát, PowerPoint, koláž, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Pravoslavný kostel ke stáhnutí, ilustrace FLV ke stáhnutí nebo ilustrace Bob Marley zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.