Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kokosový koktejl (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Kokosový koktejl. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Kokosový koktejl v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kokosový koktejl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1198
800x749
500x468
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 445 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: gnokii

Sdílejte klipart nazvaný Kokosový koktejl se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Kokosový koktejl se nachází v sekci Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strom v létě ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rychloměr zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Salutující smajlík ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kokosový koktejl, grafika, svg, obrázek, klipart, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Nápoje, Kokosový koktejl, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profilovka, články, Pinterest, etikety, eshop, plakáty, památník, dokumenty, plakát, office, word, Facebook, referáty, webové stránky, wordpress, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Žlutý roh ke stáhnutí, vektorový obrázek Létající ryba zdarma nebo vektorový obrázek Skarab zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.