Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kokosový koktejl (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kokosový koktejl. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kokosový koktejl lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kokosový koktejl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový koktejl ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1198
800x749
500x468
160x150

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 141 445 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gnokii

Zaujal vás náš klipart Kokosový koktejl? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Kokosový koktejl je v kategorii Obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Strašidelné dýně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strašidelné vajíčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Gloxinie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, free, klipart, Kokosový koktejl, grafika, obrázek, vektor, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, Kokosový koktejl, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, textové dokumenty, plakáty, Pinterest, kalendář, referáty, seminární práce, web, fotokniha, památník, avatar, word, profilovka, webové stránky, Twitter, office

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Policista zdarma, obrázek Malé písmeno J ke stáhnutí nebo vektor Čtenář ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.