Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Edward Snowden (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Edward Snowden zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Edward Snowden. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Edward Snowden nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edward Snowden zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Edward Snowden ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edward Snowden ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1554
1280x1243
800x777
500x486
160x155

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 544 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Edward Snowden můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Edward Snowden patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Narozeninový dort ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chrám ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Hrozen zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, download, ilustrace, vektor, grafika, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, Osobnosti, Edward Snowden, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, plakáty, video, PowerPoint, web, wordpress, dokumenty, inkscape, eshop, Pinterest, prezentace, dokument, články, blog, kalendář, office

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mokré jablko zdarma, vektor Wilbur Wright ke stáhnutí nebo obrázek Klavír ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.