Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Edward Snowden, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Edward Snowden zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Edward Snowden. Obrázek Edward Snowden je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Edward Snowden? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edward Snowden zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Edward Snowden ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edward Snowden ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1554
1280x1243
800x777
500x486
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 544 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Edward Snowden patří do sekce Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Oranžové vajíčko zdarma Podívejte se i na klipart Borůvky ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Gepard ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, Osobnosti, obrázek, svg, grafika, Edward Snowden, zdarma, Edward Snowden, klipart, vektor, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, pozvánky, PowerPoint, blog, Twitter, časopis, prezentace, Facebook, openOffice, Adobe Illustrator , referáty, plakát, škola, office, textové dokumenty, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zákaz mluvení zdarma, ilustrace Mapa Afriky ke stažení nebo vektor Monarcha ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.