Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Edward Snowden, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Edward Snowden zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Edward Snowden. Klipart Edward Snowden je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edward Snowden zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Edward Snowden ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edward Snowden ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1554
1280x1243
800x777
500x486
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 544 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Edward Snowden je v kategorii Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Závodní helma zdarma Podívejte se i na obrázek Vrtáky ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Velikonoční blahopřání ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, Edward Snowden, download, ke stáhnutí, cliparts, Osobnosti, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, svg, obrázek, Edward Snowden

Doporučené použití klipartu: corelDraw, pozvánky, word, fotokniha, kalendář, inkscape, seminární práce, Pinterest, webové stránky, prezentace, Facebook, profilovka, profil, PowerPoint, textové dokumenty, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Slunečno zdarma, klipart Zkumavky ke stažení nebo ilustrace Čaj ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.