Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Edward Snowden, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Edward Snowden zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Edward Snowden. Obrázek Edward Snowden je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Edward Snowden? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edward Snowden zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Edward Snowden ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edward Snowden ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1554
1280x1243
800x777
500x486
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 544 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Edward Snowden se nachází v sekci Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šedozelená stuha ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Modré srdce zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace JAR ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, free, Edward Snowden, svg, ilustrační obrázek, Osobnosti, ilustrace, vektorový obrázek, Edward Snowden, kliparty, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, památník, články, web, referáty, seminární práce, avatar, Instagram, kalendář, dokument, Adobe Illustrator , pozvánky, dokumenty, Facebook, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Zákaz kočárků ke stáhnutí, obrázek Kyrgystán zdarma nebo klipart Wifi USB Dongle ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.