Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Šašek (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šašek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Šašek. Obrázek Šašek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Šašek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šašek zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šašek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šašek ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 128 720 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: hypocore

Potěší nás, pokud budete tento klipart Šašek sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Šašek je v sekci Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Nemocnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modré květy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Bílé vajíčko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, klipart, Šašek, ilustrace, svg, download, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, Muži, kliparty, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: katalog, word, deníček, manuály, Twitter, referáty, PowerPoint, openOffice, vstupenky, dokument, Pinterest, magazín, profilovka, články, prezentace, textové dokumenty, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Prvosenka zdarma, obrázek Cvrček ke stáhnutí nebo ilustrace Dárková krabice ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.